Lindsiju Loenu vajā neveiksmes, atkal sabiedriskie darbi

FOTO: AFP/Scanpix

Amerikāņu aktrisei Lindsijai Loenai piespriestas papildu 125 sabiedrisko darbu stundas, jo viņa atskaitē par nostrādātajiem darbiem iekļāvusi tikšanos ar faniem un citas tamlīdzīgas aktivitātes.

28 gadus vecajai Loenai papildu sabiedriskie darbi jāizpilda līdz 28.maijam, apstiprināja aktrises advokāts Šons Hollijs.

Ja Loena tiks galā ar piespriestajām sabiedrisko darbu stundām, būs noslēdzies viņai 2007.gadā uzliktais pārbaudes laiks.

Kā jau ziņots, 2013.gada martā aktrisei tika piespriests divu gadu nosacīts sods, kad viņa ne apstiprināja, ne arī noliedza apsūdzības melos policijai par iepriekšējā gada jūnijā notikušu autoavāriju. Viņai bija jāiziet 90 dienu ārstēšanas kurss rehabilitācijas klīnikā, 18 mēnešu psihoterapijas kurss un jānostrādā 240 sabiedrisko darbu stundas.

Taču Santamonikas prokurors Terijs Vaits norādīja, ka Loena atskaitē iekļāvusi tādus darbus kā tikšanās ar faniem Londonā.

Kaut arī Loena pēc filmām «The Parent Trap» («Dvīņu slazdā»), «Freaky Friday» («Dīvainā piektdiena») un «Mean Girls» («Nekrietneles») bērnībā tika uzskatīta par daudzsološu aktrisi, pēdējos gados viņa ir slavena galvenokārt ar narkotiku lietošanu, auto vadīšanu reibumā, regulāru nonākšanu uz apsūdzēto sola un citām skandalozām izdarībām.

Kopš 2007.gada viņa vairākkārt tiesāta, taču līdz šim izvairījusies no reāla cietumsoda, ja neskaita aiz restēm pavadītas 87 minūtes tā paša gada novembrī.