Karalisks skandāls: Īsi pēc dzemdībām Monako princese pametusi vīru

FOTO: AFP/Scanpix

Monako prinča Alberta II sieva Šarlēna dāvājusi viņam troņmantiniekus un pēc tam pametusi vīru, šādas pārsteidzošas ziņas bulvārpresei pavēstījis krievu mākslinieks Ņikita Džigurda, kurš nesen atgriezies no Franču Rivjēras.

Pēc tam, kad Ņikita un viņa sieva Marina Anisina atgriezās no Francijas, viņi vietējās baumas par Monako karaļpāra šķiršanos paziņojuši vietējai presei. Monako princese Šarlēna, Monako prinča Alberta II sieva, pametusi vīru.

«Šarlēna dāvāja vīram bērnus un pēc tam viņu pameta. Jā, tā notiek,» Ņikita pavēstījis presei.

Šobrīd Monako vietējie iedzīvotāji jau apspriež, kā un kad notiks oficiāla karaļpāra šķiršanās.

Monako karaliskā pāra ģimenē 2014.gada 10.decembrī piedzima dvīņi Gabriela un Žaks.

Saskaņā ar Monako likumiem pirmdzimtais ieņem tuvāko vietu rindā uz troni, taču priekšroka dota puikām. Lai arī Gabriela piedzimusi divas minūtes ātrāk par Žaku, pirmais rindā uz troni ir viņš.

2002.gadā, kad Alberts II vēl nebija precējies, viņa tēvs Renjē III izmainīja Monako likumdošanu tā, lai viņa meitas varētu mantot troni, ja dēls tā arī neapprecētos un viņam nebūtu bērnu.

Alberts II ilgu laiku baudīja vecpuiša dzīvi un kļuva par tēvu diviem ārlaulības bērniem. Lai arī neviens no tiem nevarēs pretendēt uz Monako valdnieka vietu, tiem ir tiesības uz daļu no tēva bagātības.

Uz augšu