Volvo XC40 Euro NCAP novērtējumā saņem piecas zvaigznes

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Ingars Tenis, TVNET

​Volvo XC40 iegūst kārtējo apbalvojumu, saņemot piecas zvaigznes un augstāko novērtējumu 2018. gada Euro NCAP testos. Tas nozīmē, ka XC40 pievienojas saviem lielākajiem līdzgaitniekiem 60. un 90. sērijā kā viens no visdrošākajiem automobiļiem uz ceļiem.

2018. gada Euro NCAP pārbaude bija visstingrākā, kāda līdz šim ir pieredzēta, ar jauniem un prasīgākiem izaicinājumiem drošības tehnoloģijās, tai skaitā riteņbraucēju uztveršana ar automātisku bremzēšanu un ārkārtas joslas saglabāšanas sistēma. Kopumā jaunais XC40 saņēma visaugstāko drošības rezultātu no visiem jaunajā režīmā pārbaudītajiem automobiļiem.

“Jaunais XC40 ir viens no visdrošākajiem automobiļiem tirgū,” apgalvoja Volvo Cars Drošības centra vadītāja Malina Ekholma(Malin Ekholm). “Salīdzinot ar citiem mazajiem SUV, standartaprīkojumā šim automobilim ir visplašākais drošības tehnoloģiju klāsts, kas palīdz autovadītājiem atklāt un novērst sadursmes, droši turpināt kustību joslā un samazināt nejaušas nobraukšanas no ceļa.”

Visi testētie šobrīd pārdošanā esošie Volvo automobiļi ir saņēmuši piecas zvaigznes attiecīgajos Euro NCAP novērtējumos. Pērn XC60 apbalvoja kā kopumā vislabāko lielo bezceļu auto un kopumā vislabāko pretendentu prestižajā EuroNCAP 2017 Best in Class drošības balvā. XC90 šādu atzinību saņēma 2015. gadā.

Martā XC40 tika atzīts par 2018. gada Eiropas Gada auto — pirmais Volvo modelis, kas ir ieguvis šo prestižo apbalvojumu, un kopš tā brīža tas ir kļuvis par vienu no Volvo visvairāk pārdotajiem modeļiem. Uzņēmums maijā paziņoja, ka tas paplašinās ražotnes gan Eiropā, gan Ķīnā, lai apmierinātu ārkārtīgi lielo pieprasījumu pēc šī automobiļa.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu