Anna Lieckalniņa: man bija šoks un neērti piedalīties «Dejo ar zvaigzni»

FOTO: Publicitātes/Edgars Kalmēns

22.marta «Dejo ar zvaigzni» raidījumu nācās pamest personības izaugsmes trenerei Annai Lieckalniņai un dejotājam Jānim Strēlniekam. Pēc šova Anna ar pārdomām dalījās savā sociālās vietnes «Facebook» lapā, kur atklāja, ka šovu pameta ar absolūtu sajūsmu.

Facebook

«Kā Kristietei un organizācijas «Ētikas tilts Latvijā» (kas iestājas pret visāda veida vardarbību sociālajos medijos - tai skaitā arī emocionālo vardarbību) pārstāvei, man bija pilnīgs šoks un neērti piedalīties šovā, kas ar pieaugušu cilvēku publisku apsaukāšanu un pazemošanu ceļ sava raidījuma reitingus. Kā piemēram: «Jūs visi kā tādi teļi, plīvojošas apakšbikses, lidojošs āmurs, Tevi vajadzēja nošaut jau pašā sākumā, izpūties balons utt.»

Tad ko tieši domā cilvēki, kas parakstās uz šādām darba metodēm? Vai tiešām pāris simtu eiro ir tā vērts, lai jaunākajai paaudzei, kas ar interesi veras TV ekrānos, vairāku stundu garumā rādītu lieliskus emocionālās vardarbības paraugus, kas adresēti raidījuma dalībniekiem? Vai tomēr nebija vērtīgāk rādīt patiešām kulturāla cilvēka piemēru, lai jaunā paaudze vēlētos arī tādi kļūt? Ko bērni paņems no šāda dotā piemēra?

Par kultūru- par to ko es piedzīvoju deju zālē. Šoks! Es patiešām nezināju, ka mūsdienās deju pedagogi vēl joprojām kliedz un pazemo mazos dejotājus. Emocionāla vardarbība un pazemojums!!!

No vienas puses es, kā personības izaugsmes trenere un psihoterapijas studente varu būt priecīga, ka man aug jauna klientu paaudze, tomēr no otras puses tas ir skumji un man ļoti sāp sirds, par mazajām dvēselēm, kam šī emocionālā vardarbība un pazemojumi ir ikdiena...»

Uz augšu