Renārs Zeltiņš aizvadījis pats savu festivālu "Ģimenitivus”
Asprātīgi

FOTO: Instagram/ renarszeltins

No 20. līdz 22. jūlijam Salacgrīvā norisinājās mūzikas festivāls ”Positivus”, kuru apmeklēja tūkstošiem klausītāju, taču TV personībai un pasākumu vadītājam Renāram Zeltiņam norisinājies pašam savs festivāls - “Ģimenitivus”.

Asprātīgā veidā ar pašizdomātā festivāla norisi Zeltiņš dalījās sociālajā tīklā "Instagram", skaidrojot trīs dienu garā pasākuma norisi. 

Kā rakstīja TV personība, galvenais “Ģimenitivus” apmeklētājs bija viņa meitiņa Emma, savukārt par mūziku parūpējās Latvijā pazīstami mūziķi ar bērnu dziesmām, kuras tika atskaņotas vairākas reizes pēc kārtas. 

"Biļetes nav jāpērk, viss ir par velti: smaids, niķi, prieks un pārsteigumi!" rakstīja Zeltiņš. 

 

Lokālfestivāls “Ģimenitivus” #DAY 2- vakarnakt tika sasniegta autentiska festivāla sajūta,līdz 3 naktī disco gultiņā plates rotēja DJ Emma, par ko divi pilngadīgie apmeklētāji bija “varenā sajūsmā”! Otrā diena neliek vilties,festivāla teritorijā esošais “Rotaļu stūris” durvis vēra jau 7 no rīta! Piedzīvojumi turpinājās kāpu zonā,kur izklaides uz pleda/zem saulessarga sasniedza katarsi! Šī vakara galvenās divas performances: uz “main stage” muzicēs Daumants Kalniņš ar Kasparu Zemīti 10 reizes pēc kārtas izpildot dziesmu “Miedziņš” un izturīgākajam festivāla apmeklētājam dārza sporta teltī Maira Brieža Supersērijas cīņa! Tagad pavisam noteikti var teikt - “Ģimenitivus” party mood on!😏🤟

A post shared by Renārs Zeltiņš (@renarszeltins) on

 

Lokālfestivāls “Ģimenitivus” #DAY 3 - Iepriekšējo divu dienu nerimstošais burziņa ritms beidzot atspoguļojās vakarnaktī: gultu pilsētiņā valdīja miers un klusums,savukārt dārza sporta telts vienīgais apmeklētājs “atlūza” uzreiz pēc Maira uzvaras, izlaižot fināla prologu! “Ģimenitivus” trešā diena sākās ar mazu līkloci apkārt festivāla teritorijai un negaidītu, tomēr paredzamu trauksmes sirēnu šovu no ratu dziļuma, kas pēc 15 minūtēm tika apstādināts ar manuālo šūpoļu atrakciju! Panika festivālā novērsta un abi pilngadīgie ballētāji sevi remdināja ar dzestriem piena konkteiļiem! Noslēguma dienas turpinājumā, lielajā pļavas laukumā paredzēta ūdensvannas aktivitāte ar Renāra Kaupera dziedāto “Joka pēc Alfabēts” un visas dienas garumā lielo skatuvi pieskandinās kājās celšanās rokkapella “Stabilitāte” ar jauniem, nedzirdētiem gabaliem “Au”, “Bladākš”, “Bums” un protams viņu supersinglu “Brēciens”! Rezumējot, šis ir bijis veinreizīgi burvīgs festivāla laiks, kurā sprakšķēja smiekli, bira asaras un pulsēja laime! Tiekamies nākamgad,jaunā līmenī un pavisam citā kvalitātē!😉✌️

A post shared by Renārs Zeltiņš (@renarszeltins) on

Uz augšu