Rajecka publiski saplūcas ar Svetlanu Levu un vēlāk atvainojas

FOTO: Ieva Lūka/LETA

Pagājušajā nedēļa sociālajos tīklos publiski saplūkusies latviešu dziedātāja Olga Rajecka un viena no «Dejo ar zvaigzni» jaunās sezonas dalībniecēm Svetlana Leva.

Pēc tam, kad Svetlanai un dejotājam Mārtiņam Kagainim nācās pamest šovu «Dejo ar zvaigzni» dziedātāja Olga Rajecka sociālajos tīklos pauda neizpratni par to, kas tad ir šī «zvaigzne» - Svetlana Leva.

«Izrādās, ka arī biznesmeņi ir zvaigznes, es to nezināju,» karstā diskusija «Facebook» vietnē neizpratni pauda Rajecka.

Svetlana Leva izdevumam «Privātā Dzīve» atklājusi, ka tad, kad Olga publiski sākusi komentēt viņas draudzenes ierakstu «Facebook», tas bijis pēdējais piliens.

«Ja viņa tiešām gribēja uzzināt, kas es esmu, varēja ievadīt manu vārdu «Google» meklētājā. Biju neizpratnē - kādēļ viņai tas vajadzīgs? Es taču neesmu ieņēmusi šovā viņas vietu!» situāciju skaidro Leva.

Izdevumam «Privātā Dzīve» Olga paskaidrojusi, ka šovu «Dejo ar zvaigzni» viņai sanācis skatīties tikai Lieldienu brīvdienās. Viņai nebija skaidrs, kāpēc sacelta tāda ažiotāža par Levas izbalsošanu, jo viņas skatījumā, piemēram, Gints Grāvelis dejo labāk.

Šobrīd gan Rajecka lūgusi piedošanu Levai un viņa atvainošanos pieņēmusi: «Es šo atvainošanos pieņēmu, jo uzskatu, ka šādas vārdu pārmaiņas nav vajadzīgas ne man, ne Olgai Rajeckai».

Uz augšu