S, 26.11.2022.

Pārdošanā Latvijā nonāk otrās paaudzes BMW X4

Apollo.lv
Pārdošanā Latvijā nonāk otrās paaudzes BMW X4
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: BMW

Pārdošanā Latvijā nupat nonācis otrās paaudzes BMW X4, kas visās jomās būtiski atšķiras no oriģinālā, 2014.gadā iznākušā pirmās paaudzes X4.

"Otrās paaudzes BMW X4 ir viens no šāgada gaidītākajiem Bavārijas autoražotāja jaunumiem, jo tā dizains būtiski atšķiras no iepriekšējās paaudzes modeļa, turklāt šīs atšķirības ir tik izteiktas, ka šo var uztvert par klasi augstāku automašīnu," uzsver "Inchcape Motors Latvia" BMW grupas vadītājs Ivars Norvelis.

Kā uzsver pats ražotājs, tad jaunā BMW X4 individuālo raksturu izceļ uzlabotā vadāmība un braukšanas dinamika, eksterjers, kas uzsver automašīnas "sportiskos instinktus", premium interjers un mūsdienīgas tehnoloģijas. Ekstravaganto "Sports Activity Coupe" auru pastiprina "M Performance" modeļu versijas.

Pēc Norveļa paustā, šis BMW X4 tiešām ir īpašs, jo pēc ilgiem laikiem BMW spēkrata dizains izteikti atšķiras no iepriekšējās paaudzes, piemēram, aizmugurējā daļā garenās lampu svītras. BMW modeļiem raksturīgās "plecu" līnijas ir kļuvušas vēl skaidrākas un izteiktākas, bet jumta izliekums tieši pretēji - maigāks. Salīdzinājumā ar savu priekšteci, jaunais BMW X4 ir kļuvis par 81 mm garāks (4752 mm), bet riteņu garenbāze - par 54 mm garāka (tagad - 2864 mm). Kopējais auto platums palielinājies par 37 mm (1918 mm). 

Tikmēr interjerā domāts gan par detaļām un augstas kvalitātes apdares materiāliem, gan par autovadītāja ērtībām un drošību. Piemēram, zemāks "Sensatec" instrumentu panelis un paaugstināta vadītāja sēdvieta nodrošinās ērtāku auto vadību. 

BMW X4
BMW X4 Foto: BMW

Auto nav zaudējis Bavārijas zīmolam raksturīgo funkcionalitāti - ietilpīgas durvju kabatas, glāžu turētāji un dažādas citas glabātuves, trīs pilna izmēra sēdvietas aizmugurē ar vairāk vietu kājām, kā arī lielāks bagāžnieka tilpums - no 525 litriem (par 25 litriem vairāk) līdz pat 1430 litriem (par 30 litriem vairāk).

Jaunais BMW X4 aizvietos pirmās paaudzes modeli, kuram kopš tā klajā laišanas brīža 2014.gadā ir bijuši izcili panākumi. Līdz šim visā pasaulē pārdoti vismaz 200 tūkstoši šā "Sports Activity Coupe" modeļa spēkratu.

BMW X4
BMW X4 Foto: BMW

Latvijā BMW X4 šādās iterācijās: xDrive 20d (190 ZS), xDrive 30d (265 ZS), xDrive 20i (184 ZS), xDrive 30i (252 ZS), M40i (353 ZS) un M40d (326 ZS). Visiem modeļiem būs iebūvēta astoņu pakāpju "Steptronic" pārnesumkārba un "xDrive" pilnpiedziņa.

Standarta komplektācijā BMW X4 Latvijā maksās €46 750.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu