Slavenības izsaka atbalstu narkotikas pārdozējušajai Demijai Lovato

FOTO: Instagram/ ddlovato

Pēc tam, kad medijos parādījās ziņas par to, ka mūziķe Demija Lovato narkotiku pārdozēšanas dēļ ir nonākusi slimnīcā, daudzi viņas nozares kolēģi ir steiguši sociālajos tīklos paust atbalstu un mīlestību 25 gadus vecajai mūziķei.

Kā liecina ārvalstu medijos pieejamā informācija, mūziķes stāvoklis ir stabils un šobrīd viņa ir pamodusies ģimenes locekļu lokā. Lovato tika atrasta guļam bezsamaņā no narkotiku pārdozēšanas savās mājās Holivudā.

Raidījumu vadītāja Elēna Dedženeresa savā “Twitter” kontā rakstīja, ka viņas “sirds lūst, redzot ziņas par to, kas noticis ar Lovato", tādēļ viņa sūta virtuālus sveicienus gan mūziķei, gan viņas ģimenei, piebilstot, ka Lovato ir “gaisma šajā pasaulē”.

Mūziķe Lady Gaga rakstīja, ka "ikvienam šobrīd vajadzētu ar mīlestību sadoties rokās ap Demiju Lovato", paužot atvieglojumu par to, ka mūziķe izdzīvoja.

Citi mūziķi, tostarp Bruno Marss, Megana Treinore, Ariana Grande, Lilija Alena, Bebe Reksa, Keitija Perija un daudzi citi arī izteica atbalstu Lovato, visiem kā vienam atzīmējot, ka cilvēki viņu mīl un cer uz drīzu mūziķes atlabšanu.