"London Grammar" atcēluši virkni koncertu, tajā skaitā "Sweet Spot" festivālā

FOTO: AFP/SCANPIX

Tallinas "Radošā katla" parkā nedēļas nogalē gaidāmā festivālā "Sweet Spot" neuzstāsies grupa "London Grammar", kura slimības dēļ ir atcēlusi virkni savu koncertu.

"London Grammar" komentē: "Mums ir ļoti skumji, ka esam spiesti atcelt savu uzstāšanos "Sweet Spot" festivālā un ceram drīzumā rast iespēju uzstāties Igaunijā. Mēs dziļi atvainojamies mūsu faniem."

"Mums ir ļoti, ļoti žēl par radušos situāciju", saka festivāla organizators Anton Must, "Mēs šo informāciju saņēmām tikai ceturtdienas naktī un mums ir no sirds žēl, ka slimības dēļ "London Grammar" nevarēs ierasties, tomēr mums izdevās ātri atrast aizstājēju - fantastisko "Kodaline" no Īrijas. Festivālā būs daudz brīnišķīgu mākslinieku, kuri sniegs neaizmirstamus mirkļus."

Kodaline ir īru poproka grupa, zināma ar tādiem hitiem kā "All I want" un "High hopes". Grupa kopumā ir izdevusi trīs studijas albumus. Grupas dziesmas ir izmantotas vairākās filmās un seriālos, kā, piemēram, "The Vampire Diaries", " The Fault In Our Stars" un "Grey's Anatomy".

Festivāla organizatori kompensēs neizmantotās piektdienas ieejas biļetes no pirmdienas, 30. jūlija līdz 5. augustam. Šīs biļetes būs iespējams atgriezt biļešu sistēmām, no kurām tās tikušas iegādātas. Neizmantotās piektdienas biļetes ir iespējams izmantot arī festivāla sestdienas apmeklējumam.

Uz augšu