Netiklās darbības Ventspilī: policijas priekšnieks komentē notikušo

Ilustratīvs attēls

FOTO: LETA/BNS

Portāls “Apollo” jau vēstīja par kādu gadījumu, kad Ventspilī pie lielveikala “Tobago” kāds vīrietis gaišā dienas laikā veicis netiklas darbības un uzmācies jaunajai māmiņai. Par to liecināja cietušās ieraksts sociālajā tīklā «Facebook».

Komentāru par notikušo portālam sniedza Ventspils pašvaldības policijas priekšnieks Jānis Arājs. Kā sarunā norādīja Arājs, policijai šis gadījums esot zināms.

Pēc sievietes apraksta vīrietis visticamāk esot čigānu tautības. Šāda situācija, kad gaišā dienas laikā tiek vērstas netiklas darbības pret sievieti pilsētā notiekot pirmo reizi.

Policijas priekšnieks norāda, ka konkrētajā situācijā sieviete policijā vērsusies tikai divas stundas pēc notikušā. Turklāt neesot vēlējusies rakstīt iesniegumu.

Gadījumā, ja sieviete uzreiz būtu zvanījusi pašvaldības vai Valsts policijai, vainīgais tiktu notverts, apgalvo Arājs un atgādina, ka policijā jāvēršas uzreiz.

Jau vēstīts, ka sieviete pēc iepirkšanās veikalā izgājusi uz ielas pabarot savu meitiņu no pudelītes, kad klāt pienācis tumšas ādas krāsas vīrietis gados, ar ūsām un sācis uzmākties (veikt netiklas darbības).

Sieviete vīrieti esot padzinusi, tomēr pēc notikušā jutusies sašutusi: «Ja būtu tur pat uz soliņa bērnu zīdījusi ar krūti, būtu arī piezīdies! Lūdzu, esat meitenes un sievietes uzmanīgas. Vīri, dēli, brāļi nestāviet malā un neizliecieties neko neredzam.»

Ar ierakstu dalījušies teju 300 «Facebook» lietotāju un pievienoti arī vairāki komentāri.

Citas sociālā tīkla lietotājas pie ieraksta tāpat norādījušas, ka arī redzējušas aizdomīgo vīrieti un aicināja uzmanīties.

«Facebook» lietotājs Gatis raksta: «Protams, tagad ir par vēlu, bet šādos gadījumos būtu vērtīgi izsaukt jebkādu policiju + paaicināt sev klāt jebkur garām ejošo vīrieti. Izstāstīt viņam kas notika un palūgt, lai viņš seko līdzi tam vīrietim līdz atbrauc policija. Skaidrs, ka Jūs pakaļ ar bērnu viņam neskriesiet, bet domāju, ka sabiedrība būtu atsaucīga. Cerams vairāk ar tādu cilvēku nesaskarsieties.»

Esi pamanījis kaut ko neparastu? Varbūt pavisam ikdienišķu, bet kam būtu jāpievērš uzmanība?

Aicinām iedzīvotājus iesūtīt savus stāstus, situācijas un notikumus dzīves sadaļā «Tava balss» par dažādām piedzīvotām vai novērotām nejēdzībām, neizdarībām un izdarībām. Kopīgi aktualizēsim sabiedrībai svarīgus un arī ikdienišķus tematus, kas skar mūs visus!

Redakcija izskatīs visus iesūtītos materiālus un nepieciešamības gadījumā sazināsies ar raksta autoru vai iesaistīsies situācijas risināšanā. Ziņu iesūtītāji aicināti īsi un konkrēti aprakstīt situāciju, kā arī pievienot fotogrāfijas vai videomateriālus.

Sūti savu stāstu uz tavabalss@co.tvnet.lv.

Uz augšu