Foto: Pašmājās zināmi ļaudis piedalās itāļu apavu zīmola veikala atvēršanā Rīgā

Rīgā atklāts  ekskluzīvā itāļu apavu zīmola «Alberto Guardiani» konceptveikals. Pasākuma viesu vidū bija gan modes redaktori un stilisti, gan arī biznesa vides pārstāvji un sabiedrībā zināmas personības, kā arī īpaši viesi no Itālijas – zīmola eksporta vadītājs Alessandro Brodžīni (Alessandro Broggini) un zīmola radītāja Alberto Guardiani meita un digitālā mārketinga menedžere Rubīna Guardiani (Rubina Guardiani).

«Man ir liels prieks par to, ka Rīgā ar katru sezonu parādās arvien vairāk šādi augsta līmeņa veikali, kas ievērojami ceļ galvaspilsētas modes latiņu un sniedz rīdziniekiem iespēju izvēlēties labāko, ko piedāvā pasaules vadošie zīmoli. Novēlu «Alberto Guardiani» veiksmi arī turpmāk. Munuprāt, galvenais ir turēties pie zīmolam raksturīgās stabilitātes un teicamās itāļu kvalitātes un mūsdienīgā dizaina sintēzes, lai tā palīdz dibināt tik pat noturīgu klientu bāzi,» komentē izdevniecības «Rīgas Viļņi» modes redaktore Olga Kolotova.

«Ņemot vērā to, ka drīz sāksies vasaras sezona, mani šajā veikalā noteikti ieinteresēja mokasīni, un, savukārt, klasiskākam stilam es izvēlētos šeit pieejamās un šobrīd aktuālās kurpes uz platformas, kuras var veiksmīgi kombinēt ar uzvalku. Bieži vien veikalu piedāvājumam neredz ne gala, ne malas, taču šis «Alberto Guardiani» butiks ir ļoti veiksmīgi organizēts izlases veidā, kas padara izvēli vieglāku un ievērojami ērtāku. Iepriekš ar «Alberto Guardiani» zīmolu pazīstams nebiju, bet varu teikt, ka pirmā tikšanās ir bijusi veiksmīga, un izskatās, ka to noteikti netrūks arī turpmāk,» pozitīvo viedokli pauž TV personība Armands Simsons.

Uz augšu