Viterspūna un Vergara uzsāk «Karsto pakaļdzīšanos» (1)

Apollo.lv
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Publicitātes foto

Piektdien, 8. maijā Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt kriminālkomēdiju «Karstā pakaļdzīšanās» («Hot Pursuit»). Tajā sevi spilgti piesaka divas spožas aktrises: «Oskara» balvas laureāte Rīza Viterspūna un kolumbiešu izcelsmes TV zvaigzne Sofija Vergara.

Filma «Karstā pakaļdzīšanās» noteikti iepriecinās aktrises Rīzas Viterspūnas neapķērīgās blondīnes tēla fanus, jo Rīza šajā kriminālkomēdijā atveido pārpārēm uzcītīgu, taču nemākulīgu policisti, kurai uz tiesu jānogādā ietekmīga narkotiku tirgoņa ekstravagantā atraitne. Uzdevums nav no vieglajiem, jo seksīgo un temperamentīgo latīņamerikāņu daiļavu vēlas nogalināt gan noziedzīgās pasaules bīstamākie elementi, gan korumpēti policisti. Rezultātā abas dāmas tiek ierautas nebeidzamu pārpratumu un notikumu virpulī, kas vainagojas bēgšanā cauri visai Teksasai.

Aktrise Rīza Viterspūna ir ne tikai viena no filmas «Karstā pakaļdzīšanās» galvenās lomas atveidotājām, bet arī tās producente. Tieši viņa par savu ekrāna partneri izvēlējās efektīgo latīņamerikāņu aktrisi Sofiju Vergaru. «Jau ilgāku laiku vēlējos filmēties aizraujošā kriminālkomēdijā ar līdzvērtīgu ekrāna partneri. Kad sāku apdomāt kandidatūras, Sofija bija pirmā, pie kuras apstājos. Man viņa šķita gana asprātīga un smieklīga. Es vienmēr esmu bijusi liela Sofijas fane, it sevišķi TV seriāla «Modernā ģimene» («Modern Family») dēļ. Tad nu piezvanīju Sofijai, un izteicu piedāvājumu. Norunājām satikties viesnīcas lobijā. Tur arī pirmo reizi redzēju, kas notiek ar vīriešiem, kad Sofija paiet viņiem garām. Viņi nenovērsa acu skatienus no viņas! Tas viss izskatījās pēc perfektas matu šampūna reklāmas,» pirmo tikšanos ar aktrisi Sofiju Vergaru atceras Rīza Viterspūna.

Tiesa, Rīza Viterspūna atzīst, ka latīņamerikāņu TV dīvas izskats ir maldinošs: «Jā, viņa ir jauka un šarmanta, taču, tiklīdz mēs sākām runāt par kino, es ieraudzīju pavisam citādāku Sofiju. Mērķtiecīgu, zinošu un ar labu humora izjūtu.» Rezultātā filmas «Karstā pakaļdzīšanās» scenārijs tika pielāgots abu aktrišu izpratnei par kvalitatīvu komēdiju.

Kriminālkomēdijas «Karstā pakaļdzīšanās» režisore ir talantīgā kino personība Anna Flečere, kuras populārāko darbu vidū ir filmas «Bildinājums» («The Proposal») un «27 kleitas» («27 Dresses»).

Filmas reklāmas rullītis:

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu