Skandalozā Lindsija Loena beidzot tikusi galā ar savām problēmām

FOTO: AP/Scanpix

Amerikāņu aktrise Lindsija Loena izcietusi nosacīto sodu par autoavāriju 2012.gadā, paziņojusi prokuratūra.

Tas nozīmē, ka Loena neatrodas policijas uzmanības lokā pirmo reizi kopš 2007.gada, kas sākās viņas daudzās saķeršanās ar likumu.

Kā jau ziņots, 2013.gada martā aktrisei tika piespriests divu gadu nosacīts sods, kad viņa ne apstiprināja, ne arī noliedza apsūdzības melos policijai par iepriekšējā gada jūnijā notikušu autoavāriju. Viņai bija jāiziet 90 dienu ārstēšanas kurss rehabilitācijas klīnikā, 18 mēnešu psihoterapijas kurss un jānostrādā 240 sabiedrisko darbu stundas.

Taču Santamonikas prokurors Terijs Vaits norādīja, ka Loena atskaitē iekļāvusi tādus darbus kā tikšanās ar faniem Londonā, tāpēc viņai tika uzliktas papildus 125 sabiedrisko darbu stundas. Losandželosas Augstākās tiesas tiesnesis Marks Jangs atzina, ka Loena līdz noteiktajam termiņam 28.maijā esot nostrādājusi nepieciešamās sabiedrisko darbu stundas un līdz ar to viņai uzliktais nosacītais sods uzskatāms par izciestu.

Kaut arī Loena pēc filmām «The Parent Trap» («Dvīņu slazdā»), «Freaky Friday» («Dīvainā piektdiena») un «Mean Girls» («Nekrietneles») bērnībā tika uzskatīta par daudzsološu aktrisi, pēdējos gados viņa ir slavena galvenokārt ar narkotiku lietošanu, auto vadīšanu reibumā, regulāru nonākšanu uz apsūdzēto sola un citām skandalozām izdarībām.

Kopš 2007.gada viņa vairākkārt tiesāta, taču līdz šim izvairījusies no reāla cietumsoda, ja neskaita aiz restēm pavadītas 87 minūtes tā paša gada novembrī.

Uz augšu