Noskaties: «Labvēlīgais tips» laiž klajā dārza ballīšu grāvēju

Andris Freindenfelds

FOTO: Dāvis Jansons

Tieši Līgo priekšvakarā grupa «Labvēlīgais tips» nolēmusi iepriecināt savus fanus ar jaunu singlu «Nianses», cerot, ka tas kļūs par šīs vasaras dārza ballīšu galveno grāvēju, portālam «Apollo» vēsta grupas menedžments.

Dziesma, kas dziedama pie ugunskura vai grila. Dažādās kompānijās vai pat vienatnē, jo kaut ko lipīgāku, kā arī vēl absurdāku piedziedājuma minimālisma ziņā izdomāt laikam vairs nevar.

Par dziesmas melodiju tradicionāli parūpējušies Andris Freidenfelds, Normunds Jakušonoks un Ģirts Lūsis. Par tekstu atbildība jāuzņemas Andrim Freidenfeldam. To visu skaņās iemūžināt palīdzēja Lotars Lodziņš un Jānis Kalve no «Labo ierakstu studijas».

Pēc ilgāka pārtraukuma «Labvēlīgais tips» izveidojis dziesmai arī videoklipu, kuru nofilmēja un samontēja Mikus Druķis un Dāvis Jansons. Mīmu lomās Andris Apinis un Pēteris Rimšs. Fimēts Carnikavā un Ronalda Šulca fotostudijā.

Videoklips:

Šovasar vienīgais publiskais grupas koncerts notiks 11.jūlijā, Zvejnieksvētkos Rojā. «Labvēlīgais tips“ atgādina, jauno programmu «Brīvības nianses» būs iespēja redzēt 31.oktobrī «Vidzemes koncertzālē Cēsis», 7.novembrī Rēzeknē, «Latgales vēstniecībā Gors» un 18.novembrī – Arēnā Rīga.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas «Biļešu paradīze» kasēs vai www.bilesuparadize.lv.

Uz augšu