<i>Jenny May</i> jauns singls un videoklips «Dzīres»

FOTO: Publicitātes foto

Jau šonedēļ dziedātāja Jenny May laiž klajā jaunu singlu un videoklips «Dzīres». Dziesma intuitīvi saplūst arī ar gaidāmo saulgriežu svinēšanas tematiku. Līgo noskaņas atspoguļojās arī šī singla videoversijā, portālam «Apollo» vēsta dziedātājas menedžments.

Svētku svinēšana ir ļoti tuva arī pašai māksliniecei, kas jau 1.jūlijā ar lielkoncertu Daugavas koncertzālē uzsāks savu jubilejas koncerttūri pa Latviju. Lai piešķirtu koncertiem meditatīvu un pat dziedinošu noskaņu, dziedātāja tajos apvienojusies ar gongu un netradicionālo mūzikas instrumentu mūziķiem Daci Straumi un Yakov Cheich- Sultan. Koncerti visā Latvijā būs kā sava veida dzīres. Palīgā nākšot arī profesionāli dejotāji un uz skatuves notiekošais būs īsts šovs.

Līdzās jauniem latino ritmiem Jenny May izpildīs visiem zināmos, tautā mīļotos skaņdarbus no iepriekšējiem albumiem, kā piemēram, «Nāk nakts» «Es gribu vēl mīlēt», «Tev paveiksies», kā arī dziesmas no karjeras pirmsākumiem «All expectations», «You don't have to prove anything» u.c. kompozīcijas.

«Ir milzīgs gandarījums par paveikto šajā starta skrējienā 10 gados. Mūzika ir tas lauciņš, kurā jūtu piepildījumu un zinu, ka vēl varu realizēties plašāk. Mūzikai nav robežu. Ir tikai jāizpleš spārni un jālido tālāk. Man prieks, ka šo gadu laikā man ir tik daudz uzticamu klausītāju. Es būšu ar jums arī turpmāk!» tā Jenny May par savām svinībām.

Uz augšu
Back