C 4.03.2021.

«Astro'n'out» prezentēs īpašu koncertprogrammu

FOTO: Publicitātes foto

Šonedēļ, 23.jūlijā Daugavas Koncertzāles apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt īpašu «Astro`Electro Acoustic» koncertprogrammu, ko grupa «Astro`n`out» izpildīs kopā ar savu labu draugu Dj Rudd, portālam «Apollo» vēsta pasākuma organizatori.

Grupas «Astro'n'out» jaunā elektroniski akustiskā koncertprogramma aizvadītā gada rudenī ar sajūsmu tika uzņemta septiņos koncertos visā Latvijā un nu koncerts tiek sniegts arī Rīgā - Daugavas Koncertzālē, 11.Novembra Krastmalā 17, Triangula Bastionā.

«Astro`Electro Acoustic» programmā grupa «Astro'n'out» iekļāvusi vairāk kā 10 grupas pastāvēšanas gados radītās kompozīcijas jaunos, brīžiem pat radikāli atšķirīgos aranžējumos. Koncertā uz vienas skatuves ar «Astro'n'out» kāps arī albuma «Lauvas» un «Lion's Share» producents un grupas draugs Dj Rudd.

Ieeja koncertā jau no plkst. 19:00, sākums plkst. 20:00.

internetā

Jaunnedēļ, 30.jūlijā uz Daugavas Koncertzāles skatuves kāps jaunā un spēcīgā dziedātāja Aminata ar savu solo koncertu «Inner Voice», 6.augustā akustisku koncertu sniegs romantiskākā latviešu puišu grupa Otra Puse, bet 27.augustā - Intars Busulis ar Abonementa orķestri. Sīkāks info par koncertiem Daugavas Koncertzāles sociālajās lapās Draugiem.lv, Facebook un Twitter.

Redaktors iesaka