Rīgā sāksies mūzikas festivāls «Kubana»

Kubana 2014

FOTO: ITAR-TASS/Scanpix

Šodien Rīgā, Lucavsalas dienvidu daļā, sāksies mūzikas festivāls «Kubana». Festivāls norisināsies no šodienas līdz 9.augustam.

Kā norādīts festivāla mājaslapā, ieeja festivāla teritorijā un telšu pilsētiņā paredzēta no plkst.18. Oficiāla festivāla atklāšana notiks plkst.22.

Koncerti 7., 8. un 9.augustā sāksies no plkst.16.

Četru dienu laikā klausītājus priecēs arī grupa HIM no Somijas, «D12», «Panic! At The Disco», «Holliwood Undead» un «Kill The Noise» no ASV, «Delfin», «Leningrad», «Bravo», «Elizium», «Zero People», «NAIV» un «Animal Jazz» no Krievijas, «Infected Mushroom» no Izraēlas, «Gus Gus» no Islandes, «Trubetskoy» no Baltkrievijas, «Skindred» no Lielbritānijas, «Koza Mostra» no Grieķijas, «Gomadi&Monster» no Spānijas, «Backyard Babies» no Zviedrijas un citi mākslinieki. Festivāla īpašais viesis būs dziedātājs Ļevs Ļeščenko no Krievijas.

Festivāla koncerti notiks uz divām skatuvēm.

Līdzās muzikālajai programmai festivāla apmeklētājiem būs pieejamas dažādas āra kafejnīcas, pludmale, telšu pilsētiņa, autogrāfu sesijas paviljons un rotaļu laukumi bērniem.

Ieejas biļete festivālā maksā 40 eiro uz vienu dienu un 100 eiro - uz visām četrām festivāla dienām. Atkarībā no citām iespējām, piemēram, kempinga pakalpojumiem un dušas iespējām līdz pat speciāli ierīkotas pludmales apmeklējumam, biļetes cena ir 120 un 200 eiro.

Biļetes uz festivālu pieejamas «Biļešu servisa» un «Reklamarket» kasēs un degvielas uzpildes stacijās «Statoil» visā Latvijā, kā arī tīmekļa vietnē «www.bilesuserviss.lv».

«Kubana» ir starptautiska mēroga muzikāls notikums, kurš ik gadu pulcē simtiem tūkstošu apmeklētāju no Krievijas, NVS valstīm un Eiropas. Pirmo reizi festivāls notika 2009.gadā Melnās jūras pludmalē. Sešu gadu ilgajā vēsturē to jau apmeklējuši 400 000 cilvēku un vairāk kā 300 mākslinieku no visas pasaules.

Uz «Kubana» skatuves muzicējušas tādas ievērojamas grupas kā «Korn», «System Of A Down», «Madness», «The Offspring», «Gogol Bordello», «Scooter», «The Prodigy», «Guano Apes», «Mumiy Troll», «Leningrad», «Enter Shikari», «Infected Mushroom», «Die Antwoord», Emirs Kusturica un daudzi citi. Kā īpašie viesi festivālā uzstājušies Mihails Bojarskis, Jurijs Antonovs, Valērijs Leontjevs.

Jau ziņots, ka šogad uz Rīgu pārcelts popmūzikas festivāls «Kubana», kura rīkošanu plānotajā norises vietā aizliegušas Krievijas Kaļiņingradas apgabala varasiestādes. Festivāls «Kubana» tiek rīkots kopš 2009.gada.

Uz augšu