Festivāls «Studentu Paradīze» jau šovakar

FOTO: Edgars Kalmēns/Apollo

Jau piektdien, 18. septembrī, «Arēnā Rīga» norisināsies Baltijā lielākais studentu festivāls «Ondo.lv Studentu paradīze». Uz festivāla skatuvēm kāps Latvijā iemīļoti mūziķi un daudzveidīgo muzikālo piedāvājumu papildinās festivāla interaktīvās zonas un darbnīcas. Viena no jauniešu iemīļotākajām grupām Musiqq pirmatskaņos dziesmas no jaunā akustiskā albuma, savukārt duets «Olas» sola pārsteigt ar vēl neredzētu šovu.

Jau ziņots, ka šogad uz festivāla skatuvēm kāps tādi pašmāju mākslinieki kā Musiqq, MNTHA, Edavārdi, Triānas Parks, Moontalk, OLAS, Toms Grēviņš, DJ Gustavito, DJ Vento, DJ Roberts Lejasmeijers, DJ Mārtiņš Pavasaris, FOXTHROAT un citi.

Festivāla teritorijā atradīsies vairākas zonas – Arts & crafts, Akadēmiskā zona, Jauno uzņēmumu tirdziņš, norisināsies cīņa par erudītākā studenta titulu, darbosies studentu īsfilmu kinoteātris, strītbola turnīrs un citas aktivitātes.

Informācija par piedalīšanos atrodama mājas lapā.

Festivāla ieejas biļešu cena šobrīd ir 8 EUR, bet pasākuma dienā tā paaugstināsies. Biļetes iespējams iegādāties Biļešu Servisa tirdzniecības vietās, kā arī internetā – www.bilesuserviss.lv. Ieeja pasākumā no 16 gadu vecuma.

Uz augšu