Pēc satraucošajām ziņām bojāgājuša autosportista tēvs vēršas pie Šūmahera ģimenes

FOTO: Reuters/Scanpix

Traģiski bojāgājušā F1 pilota Žila Bjanki tēvs Filips Bjanki pēc nesen izskanējušajām ziņām, ka septiņkārtējais «Formulas-1» čempions Mihaels Šūmahers dramatiski nokrities svarā, vērsies pie viņa ģimenes, vēsta «Grand Prix.com».

Līdzīgi kā Šūmahera ģimene, arī Bjanki piedzīvoja mokošu periodu dzīvē, kad viņa dēla Žila vadītā automašīna avarēja Japānas «Grand Prix» sacensībās 2014.gadā. Žils nomira 17.jūlijā pēc deviņu mēnešu ilgas cīņas par savu dzīvību.

Žila tēvs uzsvēra, ka viņam nav nekādas informācijas par Šūmahera veselības stāvokli, bet viņš mudināja Šūmahera ģimeni nepadoties.

«Man nav jaunumu par viņu [Šūmaheru], es neko nevaru komentēt. Es varu tikai teikt, nepadodieties, kamēr Mihaels vēl ir starp mums un cīnās.»

Filips Šūmaheru uzskata par autosporta pasaules «dižāko čempionu».Viņa dēls Žils bija šokēts par Šūmahera traģisko nelaimes gadījumu Alpos.

Bjanki lūdzot Dievu par Šūmahera veselību, piebilstot, ka, kamēr viņš ir dzīvs, dzīva ir cerība.

Jau ziņots, ka slavenais sacīkšu braucējs Mihaels Šūmahers dramatiski nokrities svarā, un šobrīd sver vien aptuveni 45 kilogramus, vēsta Itālijas laikraksts «Corriere della Sera».

Laikraksta rīcībā esošā informācija arī liecina, ka bijušais F1 pilots pēc 2013.gadā piedzīvotā slēpošanas negadījuma joprojām nespēj nedz runāt, nedz staigāt.

Šūmahers uzturas savās mājās Šveicē, un viņa veselību uzrauga 15 speciālistu komanda.

Pēc negadījuma Šūmahers aptuveni pusgadu pavadīja komā, vēsta Krievijas medijs «Lenta.ru».

Augusta sākumā Šumahera ģimenes pārstāvji paziņoja, ka viņa rehabilitācijas procesā vērojamas pozitīvas tendences.

Uz augšu
Back