Foto: Konkursa «Tievē gudri» uzvarētājai pirmie panākumi!

Portāls «Apollo» sadarbībā ar studiju [s:52110] rīko konkursu «Tievē gudri! Ziemassvētki nav aiz kalniem», kura uzvarētājām iespējams bez maksas apmeklēt svara samazināšanas un figūru koriģējošas nodarbības, lai Ziemassvētkus sagaidītu skaistas un smuidras.

Konkursa fināliste Baiba Tērmane uz studiju dodas trīs reizes nedēļā un ļoti apmierināta ar treniņu procesu, padomiem un rezultātu. Jā, rezultāts ir - Baiba ir atvadījusies no diviem kilogramiem.

Baiba sāka trenēties 25.novembrī. Viņas svars bija - 85,3 kilogrami, gurni -109 cm, augšstilbs labais - 56 cm un kreisais - 57 cm, viduklis - 99 cm, vēdera apkārtmērs 110 - cm, augums - augums 1,75 cm.

«Figura Fit»

Uztura speciāliste Liene Kacere slavē Baibu par veselīgo ikdienā izvēlēto uzturu. Tagad ir sastādīta uztura ieteikumu karte, kurā ieteikts vērīgi skatīties uz piena produktu tauku saturu, atteikties no dažiem produktiem, piemēram, rīsiem, no gaļas vakaros un doti citi ieteikumi. Baiba saka, ka uztura speciāliste, vērtējot Baibas ēšanas paradumus, saka, ka «visu dara pareizi», bet tagad palīdzējusi Baibas ēdienkarti sabalansēt.

Baiba ļoti slavē studijas personālu: «Personāls ir izcils, Anita (studijas vadītāja) ir izcila! Es noteikti palikšu studijas kliente arī pēc šī projekta. Noteikti!»

Arī studijas vadītāja Anita Nagle-Cīrule uzteic Baibas apņēmību un mērķtiecību, nešauboties, ka Baibas sapnis - lieliski izskatīties mazajā melnajā vakarkleitā - piepildīsies.

Uz augšu