Iepazīsties - konkursa «Tievē gudri! Ziemassvētki nav aiz kalniem» fināliste

FOTO: Nauris Garkaklis

Portāls «Apollo» sadarbībā ar studiju [s:52112] rīko konkursu «Tievē gudri! Ziemassvētki nav aiz kalniem», kura uzvarētājām iespējams bez maksas apmeklēt svara samazināšanas un figūru koriģējošas nodarbības, lai Ziemassvētkus sagaidītu skaistas un smuidras.

Konkursam saņēmām daudz pieteikumu, izvēlējāmies divas finālistes, bet viena no viņām personīgu iemeslu dēļ atteicās no balvas. Tagad bezmaksas procedūras saņems Baiba Tērmane (lai jūs nemulsina, ka tagad stāstam par citu finālisti!).

No Baibas saņēmām sirsnīgu motivācijas vēstuli:

«Labdien.

Mani sauc Baiba. Izlasot jūsu akciju, sapratu, ka jāmēģina...iespējams, ka mana problēma nav tik liela, bet vienmēr gribas tiekties uz ideālu.

Es varētu sarakstīt grāmatu par dietām un to lietderību, nekad man nav bijusi ideāla figūra, bet...man ir 44 gadi, janvārī svinēšu jubileju, bet uz Ziemassvētkiem man būs 1 gada kāzu jubileja.

Mans darbs ir radošs, esmu LNO māksliniece jau 23 gadus, šī profesija ir mani turējusi rāmjos, taču tas nav ideāli, ļoti gribētu piedzīvot, ka varu uzvilkt mazo melno kleitiņu savā jubilejā!!

Ar cieņu - Baiba Tērmane.»

«Figura Fit»

Baiba tikusies ar uztura speciālisti Lieni Kaceri, saruna bijusi ļoti gara un rezultatīva. Baiba ikdienā izvēlas ļoti veselīgu uzturu. Izzinot visu par Baibas uztura paradumiem, Liene sastādījusi uztura karti, kas palīdzētu zaudēt liekos kilogramus.

Mēs novēlam, lai Baiba tiek pie sava sapņa - izskatīties skaisti mazajā melnajā vakarkleitā sev nozīmīgos svētkos.

Turpmāk stāstīsim par Baibas treniņu gaitu.

Nākamajā nedēļā publicēsim uztura speciālistes Lienes Kaceres ieteikumus dāmām, kuras pēdējā brīdī pirms balles konstatē, ka kleita īsti neder...

Uz augšu