Skandalozā «Saimniekšova» dalībniece Gunda pēkšņi saderinājusies

Vēl pirms mēneša televīzijas šova «Saimnieks meklē sievu» viens no apspriestākajiem pāriem bija Gunda Jandava (20) un saimnieks Ģirts Brumsons. Kā vēsta portāls «skaties.lv», Gunda šobrīd ir saderinājusies.

Gunda Jandava apstiprinājusi, ka, pateicoties dalībai šovā, viņa šobrīd ir saderinājusies. Sava līgavaiņa vārdu šova dalībniece neatklāj, tomēr pačukstējusi, ka puisis ir hokejists.

«Saimniekšova» dalībniece atklāj, ka viss ir atkarīgs no cilvēka: «Dzīvē visādi notiek. Ja tu satiec cilvēku un tev liekas, ka ir, tad dzīve var ļoti krasi mainīties. Turklāt es netaisos precēties jau rīt.»

Portālam «skaties.lv» Gunda atklāj, ka saderināšanās esot tikai formalitāte. Primārais viņai joprojām ir skolas pabeigšana un stabila darba atrašana.

Atgādinām, ka apmēram pirms mēneša par vienu no apspriestākajiem pāriem Latvijā kļuva «Saimniekšova» dalībnieki Guna un Ģirts, kuri, dodoties ceļojumā uz Gruziju, publiski strīdējās un apvainoja viens otru. Pāra strīds nebeidzās vien televīzijas šovā, bet publiski turpinājās arī ārpus tā.

Uz augšu