Džeks Garats ieguvis BBC «2016.gada skaņas» balvu

FOTO: Facebook.com/jackgarrattmusic

Raidorganizācijas BBC aptaujā «2016.gada skaņa» uzvarējis britu dziedātājs Džeks Garats, vēsta laikraksts «The Guardian».

Ikgadējā aptauja ir mēģinājums prognozēt, kuram jaunajam mūziķim gaidāms panākumiem bagāts gads. Iepriekšējo «Gada skaņas» balvas ieguvēju vidū ir Sems Smits, Ellija Goldinga un Adele.

Garata dziesmās apvienoti folka, elektoniskās mūzikas un R&B elementi. Februārī iznāks Garata debija albums «Phase».

«BBC «2016.gada skaņas» balva man ir pārsteigums, noslēdzot vienu no emocionāli un fiziski aizņemtākajiem gadiem manā dzīvē,» teica Garats. «Es nevaru izteikt, cik pateicīgs esmu BBC un visiem, kas par mani balsoja. Visi pārējie sarakstā iekļautie cilvēki ir neticami talantīgi. Es domāju, ka šis gads mums visiem būs lielisks.»

«Džeks Garats ir ļoti interesants mākslinieks,» norāda britu radio personība Huvs Stīvenss. «Viņš saprot dažādus žanrus no blūza līdz elektroniskajai mūzikai. Viņa dziesmas un koncerti ir fenomenāli.»

Saraksta otrajā vietā palika kanādiešu dziedātāja un dziesmu autore Alesija Kara, bet trešo vietu ieņem producents NAO. Pirmajā sešiniekā iekļuva grupa «Blossoms», elektroniskās mūzikas producents Mura Masa un grupa WSTRN.

Aptaujā piedalījās 144 mūzikas industrijas eksperti. Tā tiek rīkota kopš 2003.gada.

Uz augšu