Bijusī sieva komentē Daces Seisumas un Aigara Lāča attiecības (33)

Apollo.lv
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Evija Trifanova/LETA

Ķirurga Aigara Lāča bijusī sieva Iveta Lāce izdevumam «Kas Jauns» atklājusi jaunus faktus par eksprezidenta Andra Bērziņa sievas Daces un ķirurga Lāča attiecībām. Viņa uzskata, ka viss sanācis ļoti neglīti.

Ārste un dziedniece Iveta Lāce atklājusi, ka simpātijas abu kolēģu, Daces Seisumas un Aigara Lāča, starpā bijušas vēl pirms viņas un eksprezidenta Andra Bērziņa precībām.

«Uzskatu, ka nekas dzīvē nenotiek nejauši. Taču pat, ja šajā dzīves posmā viņiem [Lācim un Seisumai] ir jābūt kopā, Seisumai vispirms vajadzēja izšķirties. Citādi ir sanācis ļoti neglīti,» izdevumam «Kas Jauns» komentē Lāce, kura regulāri analizē arī sieviešu un vīriešu attiecības.

Lāce paskaidro, ka Seisumu nenosoda, tomēr uzskata, ka, ņemot vērā viņas vīra Andra Bērziņa atpazīstamību sabiedrībā, no sākuma vajadzētu izšķirties un tikai tad uzsākt jaunu kopdzīvi.

Iveta Lāce jau 15 gadus šķīrusies no bijušā vīra, turklāt abiem izdevies saglabāt draudzīgas attiecības arī šobrīd.

Atgādinām, ka pagājušajā nedēļā «Kas Jauns» publicēja fotogrāfijas, kuras apliecinājušas, ka Seisuma nakšņo pie medicīnas doktora Aigara Lāča, kurš strādā Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā. Abiem esot izveidojies dienesta romāns.

Bijušais Valsts prezidents Andris Bērziņš ar 29 gadus jaunāko Daci Seisumu salaulājās nedēļu pirms oficiālās inaugurācijas ceremonijas.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām