Mamikins Krievijas televīzijas raidījumā aicina Žirinovski ar hloru izmazgāt muti

Eiropas Parlamenta deputāts Andrejs Mamikins (S) Krievijas televīzijas kanāla «Rossija - 1» raidījumā «Svētdienas vakars ar Vladimiru Solovjovu» aicinājis Krievijas Liberāldemokrātiskās partijas līderi Vladimiru Žirinovski izmazgāt muti, tādējādi reaģējot uz Žirinovska izteikumu, ka Baltijas valstis atrodas uz Krievijas zemes.

«Baltijas valstis, jūs neizlemsiet to, ar ko būsiet. Mēs izlemsim to, ar ko jūs būsiet,» teica Žirinovskis, norādot, ka Baltijas valstis atrodas uz Krievijas zemes. «Vai Narva ir igauņu pilsēta? Un kā sauc jūsu Daugavpili? Borisogļebska! Ko sēžat uz svešām zemēm?» viņš turpināja.

Mamikins mēģināja Žirinovski pārkliegt, aicinot izmazgāt muti pēc tādiem izteikumiem. «Izmazgājiet muti ar hloru pēc šādiem vārdiem. Kā jums nav kauna?» teica Mamikins. Kad politiķis pieminēja Latvijas valdību, Žirinovskis nekavējās skaļi paust, ka Latvijas valdība viņu neinteresē. «Man nospļauties par Latvijas valdību. Man tāda neeksistē. Ir noziedznieki, sarkanie strēlnieki...,» sparīgi žestikulējot, auroja Žirinovskis.

Mamikins turpināja norādīt, ka Žirinovskim vajadzētu kaunēties par saviem izteikumiem.

Raidījuma tēma bija Minhenes drošības konference un tās galvenie sarunu temati - teroristu grupējuma «Islāma valsts» radītie draudi, kiberdrošība un imigrācijas krīze.

Uz augšu