Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Svifta atbild Vesta izteikumiem, ka viņš padarījis dziedātāju slavenu

FOTO: Reuters/Scanpix

Amerikāņu dziedātāja Teilora Svifta pirmdien «Grammy» balvu pasniegšanas ceremonijā mudinājusi jaunas sievietes izvairīties no cilvēkiem, kuri «piesavinās atzinību par jūsu panākumiem».

Sviftas izteikumi tiek uzskatīti par atbildi amerikāņu repera Kanjes Vesta jaunajā albumā «The Life Of Pablo» iekļautajai dziesmai «Famous», kurā viņš repo, ka esot padarījis Sviftu slavenu.

Kā zināms, 2009.gadā MTV Mūzikas video balvu ceremonijā Vests pārtrauca Sviftas pateicības runu, lai pateiktu, ka balva, viņaprāt, esot pienākusies dziedātājai Bejonsai.

«Kā pirmā sieviete, kura divreiz saņēmusi «Grammy» balvu par gada labāko albumu, gribu pateikt visām jaunajām sievietēm - būs cilvēki, kuri noniecinās jūsu sasniegumus vai centīsies piesavināties atzinību par jūsu panākumiem un slavu,» teica Svifta. «Taču, ja jūs koncentrēsieties uz darbu un neļausiet tādiem cilvēkiem jūs iztraucēt, kādudien jūs palūkosieties apkārt un redzēsiet, ka to panācāt pašas un cilvēki, kuri jūs mīl. Tā būs labākā sajūta pasaulē.»

Šī gada «Grammy» ceremonijā Sviftas ieraksts «1989» tika atzīts par gada labāko albumu.

Svifta saņēma «Grammy» balvas arī kategorijās «Labākais popmūzikas vokālais albums» un «Labākais video» par dziesmas «Bad Blood» klipu.