«Otra Puse» laiž klajā jaunu singlu

FOTO: Publicitātes foto

2016.gadam iesākoties, popmūzikas grupa «Otra Puse» laiž klajā jaunu singlu ar nosaukumu «Es Tev». Skaņdarbu izpilda grupas solists Normunds Pauniņš duetā ar talantīgo dziedātāju Antru Stafecku. Tā mūzikas autors ir komponists Ivars Makstnieks, savukārt vārdu autors Ivars Kurpnieks.

Solists Normunds Pauniņš stāsta: «sadarbība ar Antru izveidojusies nu jau pastāvīga. Rudenī klajā nāca dziesma «Kopā», kas tika veltīta pēcdzemdību depresijai. Jau šīs dziesmas mēģinājumu laikā tika iemēģināta dueta versija 2016.gada singlam «Es Tev» un šī sadarbība, manuprāt, ir attaisnojusies». Kā zināms, panākumus ir guvusi vēl cita šī dueta dziesma – «Uzzīmē mani».

Dzejas autors singlam «Es Tev» Ivars Kurpnieks, ar kuru izveidojusies stabila un ilglaicīga sadarbība, skaidro: «Kad Dievs radīja pirmos divus cilvēkus un apsēdināja viņus vienu otram pretī zem Dzīvības koka, uz zemi sāka nolaisties Dieva asaru rasa. Dzīvi iztēlojos šo mirkli, kad kāds no viņiem dziedāja pirmo dziesmu, veltītu otram. Tā arī mēs šodien esam tie, kas sūtam savu ziņu līdzcilvēkam un gaidam un ieklausamies. Vai kāds mūs ir sapratis, sadzirdējis? Vai mēs vēl joprojām esam tie divi zem Dzīvības koka, blakus uz zemes sēdošie... cilvēki?»

Dziesmai tapusi arī video versija, kuras operatori ir Ritvars Bluka un Rihards Kalaida. Montāžu veicis Ritvars Bluka. Videoklipā piedalās deju studijas dejotāji no PRO-X pēc Ievas Bitenieces horeogrāfijas.

Videoklips apskatāms šeit:

Uz augšu