Lielbritānijā izbeidz lietu par Madonnas dēla aizbildniecību

FOTO: AFP/Scanpix

Pirmdien Londonā pēc amerikāņu popzvaigznes Madonnas prasības izbeigta tiesvedība par aizbildniecību pār viņas un britu režisora Gaja Ričija 15 gadus veco dēlu.

Roko kopš vecāku šķiršanās 2008.gadā dzīvoja ar Madonnu, taču pagājušajā gadā dziedātājas turnejas laikā apmetās pie tēva un iestājās skolā Lielbritānijā.

Kā jau ziņots, Madonna un Ričijs strīdas par to, kur Roko dzīvos. Pagaidām pusaudzis mitinās Londonā pie Ričija, taču Madonna vēlas panākt viņa atgriešanos Ņujorkā, kur dzīvo viņa.

Lai arī lieta izbeigta Lielbritānijā, tās izskatīšana turpināsies Ņujorkā.

Pagājušā gada decembrī amerikāņu tiesa lēma, ka pusaudzim jāatgriežas mātes aizbildniecībā, taču prasība tika ignorēta. Madonnas advokāti ierosināja, ka Ričiju vajadzētu arestēt un saukt pie atbildības par nepakļaušanos tiesas lēmumam, taču tiesnese Debora Kaplana lika Madonnai un Ričijam savā starpā vienoties par aizbildniecību.

«Nekas šai ģimenei nekaitē vairāk kā vecāku nespēja atrast risinājumu,» viņa teica. «Ja viņi nevarēs to izdarīt, tad galu galā to nāksies darīt tiesai.»

Kaplana nopēla Madonnu un Ričiju par tiesas iesaistīšanu, aicinot noņemt «milzīgo spiedienu» no pusaugu dēla pleciem.

Pēc neapmierinošā iznākuma Ņujorkas tiesā Madonnas advokāti iesniedza prasību Londonas Augstākajā tiesā. Taču arī britu tiesa ieteica panākt «abpusēji apmierinošu vienošanos».

Pēc tam Madonnas pārstāvji lūdza izbeigt lietu.

Uz augšu