Losandželosas tiesa lemj lietā par bijušā klostera pārdošanu Keitijai Perijai (4)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: AP/Scanpix

Losandželosas tiesa pavērusi ceļu bijušā klostera pārdošanai amerikāņu dziedātājai Keitijai Perijai, anulējot divu mūķeņu noslēgto līgumu ar citu pircēju.

Kā jau ziņots iepriekš, 31 gadu vecā Perija piedāvājusi 14,5 miljonus ASV dolāru (12,8 miljonus eiro) par īpašumu, kas atrodas kalna galā bagātajā Silverleikas rajonā Losandželosā. Pret to iebilst divas Kalifornijas Svētās jaunavas Marijas svētās un neaptraipītās sirds māsu institūta mūķenes, kuras īpašumu vēlējās pārdot restorānu īpašniecei Deinai Holisterei.

Arhibīskapija pagājušā gada jūnijā sāka tiesvedību, apgalvojot, ka mūķenēm neesot tiesību pārdot īpašumu.

Losandželosas Augstākās tiesas tiesnese Stefānija Bovika lēma par labu arhibīskapijai un atzina mūķeņu noslēgto līgumu ar Holisteri par spēkā neesošu.

Arhibīskapija solīja turpināt rūpēties par piecām klostera mūķenēm, no kurām divas mēģināja pārdot īpašumu Holisterei.

Klosteris agrāk bija mājvieta vairāk nekā simt mūķenēm, taču tagad tas nav apdzīvots.

Perija uzauga ļoti reliģiozā ģimenē, taču vēlāk kļuva par sekssimbolu un aktīvu homoseksuāļu tiesību aizstāvi. Viņas populārāko hitu vidū ir dziesma «I Kissed a Girl», kā arī videoklipos viņa parasti redzama tērpos, kas vairāk atkailina, nekā piesedz.

Komentāri (4)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu