Foto: Raimonds Vējonis uzņem <i>selfiju</i> ar tūkstošiem bērnu

FOTO: Publicitātes foto

Ar Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzmundrinājuma runu un kopīgu selfiju ar tūkstošiem bērnu un jauniešu aizvadītājās brīvdienās Jūrmalas Kūrorta svētkos tika atklāti radošās un aktīvās atpūtas svētki «ZZ Festivāls» un Latvijas vērienīgākās bērnu un jauniešu sporta un prāta spēles «ZZ Čempionāts». 

««ZZ Čempionāts» pulcē talantīgus, spēcīgus un aktīvus jauniešus no visas Latvijas, kuri parāda savu veiklību, fizisko izturību, erudīciju un vienlaikus arī spēju strādāt komandā un būt vienotiem. Ar dalību šajā čempionātā jūs kā komanda parādīsiet saliedētības spēku – tikai darbojoties vienoti un palīdzot viens otram, mēs arī dzīvē varam sekmīgi pārvarēt pat vissarežģītākos šķēršļus un grūtības. Vēlu jums visiem labus rezultātus un lai dienas beigās jūs būtu gandarīti par savu sniegumu», sveic svētku un spēļu dalībniekus Latvijas valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Pēc atklāšanas uzrunas Raimonds Vējonis kopā ar pasākuma vadītāju Renāru Zeltiņu nofotografējās kopīgā selfijā ar tūkstošiem bērnu un jauniešu, noslēdzot atklāšanas ceremoniju.

«ZZ Festivāls» norisinājās jau otro gadu un aicināja jauniešus un ģimenes ar bērniem pavadīt visu dienu Dzintaru-Majoru pludmalē un Dzintaru Mežaparkā kopā ar Latvijā iemīļotiem māksliniekiem, sportistiem un slavenībām - Renāru Zeltiņu, Madaru Apsi, Justu, Agnesi Rakovsku, Ketiju Šēnbergu un citiem. Svētku laikā aizraujošās aktivitātēs varēja piedalīties kā mazie, tā lielie festivāla apmeklētāji. Dalībniekus sagaidīja ūdens un ekstrēmo sporta veidu, kā arī mazo DJ meistarklases, radošās darbnīcas, ģimeņu un individuālās sacensības un citas aizraujošas aktivitātes, visas dienas garumā darbojās arī īpaša zona bērniem.

FOTO: Publicitātes foto

Uz augšu