T 25.11.2020.

Pieci muļķīgi paradumi, kas var sabojāt tavu pirmo randiņu

FOTO: PantherMedia/Scanpix

Ja abas puses slikti pazīst viens otru, tad izbojāt randiņu ir ļoti viegli. Dažreiz pat vārds, žests vai nevainīgs joks var kļūt par neveiksmes cēloni, bet par otro randiņu var aizmirst arī sīkāku iemeslu dēļ.  

«Latvieši bieži atkārto: «Ja es nepatīku tāds, kāds esmu, tad mums nav pa ceļam». Tā ir fatāla kļūda, it īpaši, ja meklē savu otru pusīti. Nevajag izlikties par kādu citu, taču vienmēr jācenšas sevi parādīt no labākās puses. Ļoti bieži randiņus bojā mūsu paradumi, kas varbūt ir pieņemami draugu lokā, taču nedrīkst aizmirst, ka draugi - tas ir šaurs saziņas loks»- saka «Flirts.lv» eksperts Andris Ungurs.

Pieci muļķīgi paradumi, kuri pirmā randiņa laikā paradīs tevi no sliktās puses:

1. Ēdiena fotogrāfēšana. Ēdiens mums priekam tiek dots, pārtiku jāēd. Ja tu ēdienu fotografē un publicē sociālajos tīklos, tas tikai parāda, cik tukša ir tava iekšējā pasaule un neattīstīta fantāzija.

2. «Selfijs». Vienkārši ielieciet savu mobilo telefonu kabatā un aizmirstiet par to līdz randiņa beigām. «Selfiji» (it īpaši, ja cilvēks tos taisa ļoti bieži) tavam partnerim parāda to, ka tev ir psiholoģiska rakstura problēmas. Psihologu pētījumi liecina, ka «selfiji» ir saistīti ar narcismu, psihopātijas un makjavellisma tieksmi, kā arī sevis uztveršanu kā mantu.

3. Formāls apģērbs. Pošoties uz pirmo randiņu svarīgi ir nepārspīlēt – pietiekami būs ar blūzi, T-kreklu un džinsiem.

4. Klusums. Izteiciens «Runāšana sudrabs, klusēšana - zelts» randiņa laikā ir nevietā. Klusēt ir sliktāk nekā runāt par daudz. Ja tu klusē randiņa laikā, tad otram cilvēkam radīsies sajūta, ka tev ar viņu ir garlaicīgi vai arī tu esi garlaicīgs.

5. Priekšlaicīgs pieprasījums «draudzēties». Dažiem cilvēkiem «Facebook», «Instagram» un citi sociāli tīkli ir ļoti intīma lieta. Nesasteidz notikumus un nesūti uzreiz visiem un visur pieprasījumus «draudzēties».

Šie «randiņu slepkavas» var sabojāt par tevi viedokli ne sliktāk par pārmērīgu alkohola lietošanu. Tāpat jāizvairās no T-krekliem ar nepieklājīgiem un bērnišķīgiem uzrakstiem, un, pats par sevi saprotams, randiņa laikā nedrīkst «iegrimt» mobilajā telefonā.

Redaktors iesaka