Lindsijai Loenai problēmas attiecībās ar krievu bagātnieku

FOTO: EPA/LETA

Amerikāņu aktrise Lindsija Loena (30) sociālajos tīklos publiski pavēstījusi, ka attiecībās ar krievu uzņēmēju Igoru Tarabasovu (23) viņai radušās problēmas.

Aizvadītajās brīvdienās aktrise Lindsija Loena sociālajos tīklos publiski «uzbrukusi» savam līgavainim Igoram Tarabasovam, jo viņš tobrīd atradies naktsklubā ar citu sievieti.

«23 gadu vecumā es laikam biju tāda pati. Viss mainās 26/27 gadu vecumā. Paldies, ka neatnāci šovakar mājās. Slava izmaina cilvēkus,» sociālajā vietnē «Instagram», publicējot attēlu ar Tarabasovu, aizvadītajā nedēļas nogalē vēstīja Loeana.

Loena apstiprināja, ka ir saderinājusies ar Tarabasovu, bet dāmu, ar kuru viņš pavadīja vakaru naktsklubā nodēvēja par vieglas uzvedības sievieti.

Vēlāk sociālajos tīklos Lindsija publicēja savu attēlu no filmas «Labor Pains» (Tikpat kā stāvoklī), kurā redzama ar grūtniecības vēderu. Pēc šī attēla publicēšanas vairāki fani nopratuši, ka Loena ir mazuļa gaidībās.

Lai arī «Instagram» publicētās fotogrāfijas šobrīd ir dzēstas, aktrises «Twitter» vietne joprojām vēsta par abu problēmām.