Avoti: Lindsija Loena atsaukusi saderināšanos ar krievu bagātnieku

FOTO: Instagram.com/lindsaylohan/

Amerikāņu aktrise Lindsija Loeana (Lindsay Lohan) atsaukusi saderināšanos ar krievu uzņēmēju Jegoru Tarabasovu, pārim tuvu stāvoši avoti apstiprinājuši portālam «PageSix».

Otrdien, 26.jūlijā Jegors Tarabasovs izvācās no Lindsijas Loenas dzīvokļa Londonā. «Viņi attiecībās paņēmuši pauzi, viņa negribēja, lai viņš ierodas viņas dzīvoklī, taču viņš iegāja un paņēma visas savas mantas,» atklājis avots.

Tarabasova ģimene esot konservatīva. Viņi uzskata, ka Loenas publiskā «uzbrukšana» draugam sociālajos tīklos neesot pieņemama.

«Pēc tad, kad viņa pārvācās uz Londonu un satika Igoru, Lindsija jutās tā, it kā beidzot būtu tikusi prom no jaunības dienu haosa. Viņa bija patiešām gatava veidot ģimeni,» sacījis avots.

Loena šobrīd devusies atpūsties uz Itāliju. Sociālajos tīklos viņa vēsta, ka pieļāva kļūdu, publiski apspriežot savu privāto dzīvi. «Mēs visi pieļaujam kļūdas. Diemžēl manējās vienmēr bijušas publiskas,» raksta aktrise.

 

Dear friends. I'm good and well. #ATM I am taking time for myself with good friends. I am sorry that I've exposed certain private matters recently. I was acting out of fear and sadness... We all make mistakes. Sadly mine have always been so public. I have done a lot of soul searching in the past years, and I should have been more clear minded rather than distract from the good heart that I have. Social media comes with the territory of the business and the world we now live in. My intentions were not meant to send mixed messages. Maybe things can be fixed... Maybe not.. I hope they can. But I am 30 years old and I do deserve a #GENTLEgiant Life is about love and light. Not anger ?? Thank you to those who stand by my side

A photo posted by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

Atgādinām, ka Loena pirms vairākām dienām sociālajos tīklos publiski «uzbruka» savam līgavainim Igoram Tarabasovam, jo viņš tobrīd atradies naktsklubā ar citu sievieti.

«23 gadu vecumā es laikam biju tāda pati. Viss mainās 26/27 gadu vecumā. Paldies, ka neatnāci šovakar mājās. Slava izmaina cilvēkus,» sociālajā vietnē «Instagram», publicējot attēlu ar Tarabasovu, vēstīja Loena.

Loena apstiprināja, ka ir saderinājusies ar Tarabasovu, bet dāmu, ar kuru viņš pavadīja vakaru naktsklubā nodēvēja par vieglas uzvedības sievieti

Vēlāk sociālajos tīklos Lindsija publicēja savu attēlu no filmas «Labor Pains» (Tikpat kā stāvoklī), kurā redzama ar grūtniecības vēderu. Pēc šī attēla publicēšanas vairāki fani nopratuši, ka Loena ir mazuļa gaidībās. Aktrise šīs ziņas oficiāli apstiprinājusi nav.