Dokumentālā filmā tiks iekļautas Madonnas mīlas vēstules un «intīmi» videoieraksti

FOTO: Reuters/Scanpix

Jaunā dokumentālā filmā tiks iekļautas dziedātājas Madonnas personiskās vēstules un «intīmi» videoieraksti.

Filmas centrā būs 57 gadus vecās dziedātājas 18 mēnešus ilgās attiecības ar dziedātāju Denu Gilroju no grupas «Breakfast Club», un tiek ziņots, ka viņas bijušais partneris filmas režisoram Gajam Gvido iedevis «vairāku stundu» videomateriālu iekļaušanai filmā, kā arī lielu skaitu vēstuļu un bilžu.

Režisors stāsta, ka filma «Emmy and the Breakfast Club» koncentrēsies uz laika periodu no 1979.gada līdz 1982.gadam, kad Madonna dzīvoja pamestā Ņujorkas sinagogā kopā ar Gilroju un viņa brāli Edu. Filmā būs iekļautas intervijas un situāciju atainojumi, «Denam atstātas jaukas mīlas zīmītes» un «poētiskas mīlas vēstules, kurās Madonna pauž savas jūtas pret viņu un runā par grūtībām attiecībās».

To vidū ir arī 20 minūšu garš video ieraksts ar «muļķīgu, romantisku ķircināšanos» un «jautrošanos un guļamistabas sarunām, kā arī nelielu filozofisku sarunu par dzīvi», ko pāris nofilmēja, guļot gultā.

Filmas režisors uzstāja, ka personīgā materiāla izmantošana bez dziedātājas piekrišanas nebija mazsvarīgs lēmums. Taču Gilrojam šķita, ka pienācis laiks dalīties» ar «intīmo» videomateriālu.

Gvido stāsta, ka filmā galvenais uzsvars likts uz pāra attiecībām, taču tajā būšot attēlotas arī Madonnas ambīcijas un apņēmība ielauzties mūzikas industrijā.

Režisors cer, ka filma būs pabeigta līdz 2017.gada janvārim.

Uz augšu