Roberts Daunijs jaunākais gatavojas uzņemt televīzijas seriālu

FOTO: AFP/Scanpix

Amerikāņu aktieris Roberts Daunijs jaunākais iesaistījies pārrunās par jauna telekanāla HBO seriāla uzņemšanu ar kritiķu augstu novērtētā detektīvseriāla «True Detective» autoru Niku Picolato.

Kino industrijas žurnāls «Variety» ziņo, ka Daunijs jaunākais esot iecerējis uzņemt jaunu seriāla «Perry Mason» versiju, ko viņš pirms vairākiem gadiem vēlējās kinostudijas «Warner Bros» paspārnē izdot kā filmu.

60.gados iznākušais «Perry Mason» ir starp visilgāk raidītajiem juridiskajiem seriāliem televīzijas vēsturē. Galveno lomu tajā tēloja aktieris Reimonds Bērs.

Perijs Meisons ir ekscentrisks krimināllietu advokāts. Katrā sērijā viņš aizstāv citu klientu, kas apsūdzēts slepkavībā.

Daunijs jaunākais karjeras sākumā filmējās vairākos televīzijas seriālos. Viņa pēdējā televīzijas loma bija komēdijseriālā «Ally McBeal» («Alija Makbīla»), no kura aktieris aizgāja 2001.gadā pēc vairākiem arestiem saistībā ar narkotiku lietošanu un glabāšanu.

Par Makbīlas mīļotā vīrieša tēlojumu Daunijs jaunākais saņēma «Zelta globusa» un ASV Kinoaktieru ģildes balvas.

Daunijs jaunākais patlaban filmējas supervaroņu kinolentē «Spider-Man: Homecoming», kurā viņš iejuties Dzelzs vīra lomā.

Uz augšu