Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Andris Ērglis un Antra Stafecka ierakstījuši duetu «Laiks»

FOTO: Publicitātes foto

Dziedātāji Andris Ērglis un Antra Stafecka klausītāju vērtējumam nodod savu pirmo kopīgo studijā ierakstīto duetu - dziesmu «Laiks», kuras mūzikas autors ir komponists Jānis Strazds un teksta autore - dzejniece Maija Kalniņa. Tas ir dziļi personisks vēstījums par divu cilvēku attiecībām, par iegūto un neatgriezeniski zaudēto. 

Maija Kalniņa: «Katrs no mums meklē savu - tikai savu otru cilvēku uz šīs zemes. Mēs vienmēr zinām, ka tāds kaut kur ir - tikai mums vien paredzētais - zinām pat tad, ja neesam to satikuši. Mēs veltām neskaitāmi daudz enerģijas, esam gatavi darīt neiedomājamākās lietas, lai atrastu sevi un to otru, bieži vien ejot ļoti tālu - tālu no sevis prom, taču - jautājums - varbūt, ka mums ir vienkārši... pie sevis jāpaliek.... Nevis jātop par otru. Nevis par kādu citu cilvēku. Bet par sevi... Tad arī tos slēģus, tās durvis mācēsim atslēgt... Un tas otrs. Un mēs to otru atpazīsim... Jo - kā gan var atpazīt sevi, ja tas vairs neesi tu pats?»

Jānis Strazds: «Regulāri strādājot kopā ar abiem dziedātājiem dažādos projektos, jau sen secināju, ka viņu balsis duetā skan lieliski. Domāju, ka arī šis kopdarbs tam ir pierādījums.»

Antra Stafecka: «Mēs ar Andri abi esam diezgan dvēseliski cilvēki, tāpēc ne uz mirkli nešaubījos, ka kopā varam radīt ko skaistu! Un šī dziesma ir tieši tik vienkārša tiem, kuri mīl un grib mīlēt. Nu, tad – lai dzīvo mīlestība!»

Andris Ērglis: «Ierakstu studijā mēs ar Antru patiesi izbaudījām šīs dziesmas ieraksta procesu, un sajutām to, ka dziesma dzīvo ar mums un mūsos. Ceram, ka tā tāpat dzīvos arī ar jums, klausītāji!»

Dziesma ierakstīta 2016. gada vasarā, Egona Kronberga studijā. Ierakstā piedalījušies arī Jānis Strazds (taustiņinstrumenti), Egons Kronbergs (elektriskā un akustiskā ģitāra), Aivars Meijers (bass), kā arī dāņu mūziķis Cecil Brown (steel ģitāra). Andris Ērglis piedalījies ierakstā arī kā bundzinieks.

Šobrīd norit darbs pie dziesmas videoklipa veidošanas.