«Spiediens» uzsāk astoto sezonu

FOTO: Publicitātes foto

Radošā apvienība «Spiediens» ar divām improvizācijas teātra izrādēm, iekļaujot tajās gan šova elementus, gan krāšņus pārsteigumus,  13. un 14.oktobrī koncerthallē «Godvil» uzsāks nu jau astoto sezonu! 

Šajā sezonā, gluži kā iepriekš, tiks izmantots skatītāju iecienītais izrādes formāts, aicinot sabiedrībā zināmu personu kāpt uz skatuves kopā ar improvizatoriem un piedalīties iepriekš neparedzamos īsās formas improvizācijas teātra skečos jeb etīdēs.

13.oktobrī kā viesis Improvizācijas šovā «Spidiens» būs mūziķis Emīls Balcers, kurš plašākai sabiedrībai zināms kā grupas «Muisqq» un «Bermundu Divstūris» dalībnieks.

«Par piedalīšanos «Spiediens» šovā jūtos patīkami uztraukts un pacilāts. Ceru, ka mani neapcels, jo, ko nevar pacelt, to var apcelt,» ar smaidu atzīst Emīls.

Savukārt 14.oktobrī īpašais viesis būs konkursa «Supernova 2016» uzvarētājs un mūziķis, kurš Latviju pārstāvēja Eirovīzijas dziesmu konkursā Zviedrijā - Justs Sirmais.

«Uzstāšanos Improvizācijas šovā «Spiediens» gaidu ar nepacietību. Atceros, ka vēl pirms kādiem četriem-pieciem gadiem atklāju improvizācijas teātri Hamlets, kurā tolaik spēlēja liela daļa no tagadējā sastāva. Saslimu momentāli un gandrīz katru trešdienas vakaru biju atrodams Hamletā. Tāpēc arī šobrīd ļoti gaidu uzstāšanos, jo improvizācijas teātris man atgriež atmiņā pozitīvus, smieklu pilnus un bezrūpīgi jautrus vakarus. Un man nav ne mazāko šaubu, ka šis vakars būs tieši tāds pats,» stāsta Justs.

Radošā apvienība «Spiediens» nu jau otro sezonu producē arī garās formas improvizācijas teātra izrādes ar nosaukumu «Lifts». Tās domātas mērenākas dinamikas, dziļāku un mazliet nopietnāku stāstu improvizācijas teātra piekritējiem. «Lifts» izrādes ir iekustinājušas Kalnciema kvartālu un šīs sezonas pirmizrāde notiks, 19.oktobrī.

Pačukstēsim, ka tiek gatavots vēl viens jaunums no «Spiediens» komandas. Tas varētu interesēt tos, kuri gribētu izmēģināt savu talantu improvizācijā. Bet par šo vairāk uzzināsiet atklāšanas šovos!

Uz tikšanos, lai atkal kopā darītu to, kas dzīvē ir vissvarīgākais – smietos! Vairāk informācijas par biļešu iegādi uz izrādēm - www.spiediens.com.

Uz augšu
Back