Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Harijam Poteram» radniecīgajā filmu sērijā būs piecas daļas

FOTO: AP/Scanpix

Britu rakstniece Dž.K.Roulinga ceturtdien paziņojusi, ka «Fantastic Beasts» («Fantastiskas būtnes») sērijā būs piecas filmas, nevis trīs, kā bija plānots līdz šim.

«Mēs izziņojām filmu triloģiju, jo zinājām, ka būs vairāk par vienu filmu. Taču tagad esam pārliecināti, ka izdosim veselas piecas,» fanu pasākumā Londonā atklāja Roulinga.

Roulinga pārsteidza fanus, pievienojoties filmas «Fantastic Beasts and Where to Find Them» («Fantastiskās būtnes - un kur tās meklēt») aktieriem fanu pasākumā Londonā. Tā laikā fani varēja uzdot savus jautājumus.

Kamēr fani izrādīja sajūsmu par negaidīto paziņojumu, gaidāmās filmas aktieri, to starpā ar «Oskaru» apbalvotais Edijs Redmeins, šķita pārsteigti, jo viņiem par lēmumu nekas iepriekš nebija teikts.

Pasākuma laikā faniem parādīja īsu videoklipu, kas daļēji atklāja gaidāmās filmas scenāriju, kā arī skatītājiem bija iespēja noskatīties pirmās desmit minūtes no filmas, kas iznāks 18.novembrī.

Tajā tiks atveidots stāsts par burvju zoologu Ņūtu Skamaderu, kurš 1926.gadā ierodas Ņujorkā ar koferi, pilnu maģiskām būtnēm. Tās iemanās izbēgt, tādējādi apdraudot maģijas atklāšanu cilvēkiem, kas par burvju pasauli neko nezina.

«Harry Potter» («Harijs Poters») sērijas priekšstāstā būs atspoguļota spēcīga burvja Gelerta Grindevalda nākšana pie varas un 1945.gada duelis ar vēlāko Cūkkārpas skolas direktoru Albusu Dumidoru.

«Tā bija pirmā reize, kad burvis ieguva varu un radīja draudus pasaules kārtībai,» atklāja Roulinga.

«Harry Potter» filmu sērija noslēdzās 2011.gadā, kad iznāca tās pēdējā daļa. Astoņu filmu kopējie kases ieņēmumi pārsniedz septiņus miljardus ASV dolāru (6,3 miljonus eiro).

Redaktors iesaka