Olga Rajecka spridzina uz «Izklausies redzēts» skatuves

FOTO: Publicitātes foto

Šovakar TV3 ekrānos nonāca šova «Izklausies redzēts» jau piektais raidījums, tajā dalībnieku priekšnesumi bija kā vizuāli, tā audiāli iespaidīgi, un visa vakara garumā sniedza patiešām krāšņu emociju buķeti! Sīvajā sacensībā uzvarēja spridzīgā Rūta Dūduma, kura atveidoja Oldzīti jeb Olgu Rajecku un izpildīja dziesmu «Kas dzīvo tanī pusē»!

Šovakar šova «Izklausies redzēts» pastāvīgajai žūrijas komisijai – Jānim Šipkēvicam, Janai Duļevskai, Artim Robežniekam bija pievienojies iepriekšējās sezonas dalībnieks, vienmēr pozitīvais Atis Zviedris. Piektajā raidījumā kvalitātes latiņa tika pacelta augstu un par uzvarētāju varēja kļūt daudzi, tomēr izvēle bija jāizdara – pirmo vietu ieguva Rūta Dūduma ar Olgas Rajeckas priekšnesumu. Līdz ar uzvaru piektajā raidījumā Rūta tika arī pie 200 eiro, kas tiks ziedoti viņas izvēlētajam labdarības mērķim – dzirdes aparāta iegādei divgadīgajai Melānijai Abramčikai.

Par piektā raidījuma drosmīgāko uznācienu noteikti var uzskatīt Emīla Kivlenieka, kurš šovakar uz skatuves kāpa kā leģendārā māksliniece Šēra un izpildīja populāro hitu «If I Could Turn Back Time». Spēcīgais un enerģiskais sniegums tika arī pelnīti novērtēts – 2. vieta. Nenoliedzami, 3. vietas ieguvēja Ieva Sutugova turpināja skatītājus pārsteigt ar savu profesionalitāti, šoreiz iejūtoties amerikāņu dziedātājas Lady Gaga tēlā un izpildot dziesmu «Edge Of Glory». Savukārt 4. vietā ierindojās Dzintars Čīča, kurš iejutās spāņu dziedātāja Hulio Hosē Iglesiasa tēlā un ikvienu, jo īpaši Janu Duļevsku, savaldzināja ar dziesmu «Cucurucucu Paloma».

5. vietu ieņēma Dināra Rudāne, kura šovakar bija pārvērtusies par hiphopa kolektīva «Fugees» zvaigzni Lorīnu Hilu, kura arīdzan ir «Grammy» laureāte. Uzreiz pēc tam – 6. vietā – palika Mārtiņš Ruskis, kurš atveidoja leģendāro Miku Džegeru no grupas «The Rolling Stones» un izpildīja «Anybody Seen My Baby». Ar dziesmu «Sing It Back» skatītājus vakar šovā uzrunāja māksliniece Moloko jeb Rosina Mērfija jeb Yana Kay, kura ieņēma 7. vietu. Savukārt Normunds Pauniņš pārtapa par Plasido Domingo, un ar skaistās dziesmas «Ave Maria» klasisko izpildījumu ieņēma 8. vietu.

Uz augšu