Atceries Samāru no filmas «Aplis»? Lūk, kā viņa izskatās tagad

Pirmā šausmu filma «Aplis» (The Ring) klajā nāca 2002.gadā. Tās pamatā ir stāsta par kādu šausminošu videoierakstu, kuru noskatoties cilvēki saņem telefona zvanu, ka septiņu dienu laikā viņi nomirs. 

 

Should I be slutty samara for Halloween? lol

A photo posted by Daveigh (@daveighc) on

Viens no filmas spilgtākajiem tēliem bija mazā meitene Samāra, kura biedēja ar saviem garajiem matiem un biedējošo izskatu. Kinolentē viņu attēloja aktrise Deiveja Čeisa (Daveigh Chase). Ir pagājuši 13 gadi un Samāras atveidotāja ir izaugusi par pievilcīgu sievieti. Lūk, kā viņa izskatās tagad!

 

I'm on the hunt for who I've not yet become

A photo posted by Daveigh (@daveighc) on

 

Good to be. #currentvibe 👽

A photo posted by Daveigh (@daveighc) on

 

Vintage Valentino Veigh🌹💃🏼👌🏼

A photo posted by Daveigh (@daveighc) on

 

Nap much deserved. #longdayonset #IRL

A photo posted by Daveigh (@daveighc) on

 

"💕'Cause everything's okay right here"

A photo posted by Daveigh (@daveighc) on

Par filmu «Aplis»:

Kādā pilsētā ASV ziemeļrietumos tiek izplatīts šausminošs videoieraksts. Tajā ir daudz dīvainu un baisu kadru, un tiek lēsts, ka skatītāji pēc tā saņem telefonzvanu, kurā viņus brīdina, ka septiņu dienu laikā viņi nomirs. Bariņš pusaudžu, kuri noskatās šo ierakstu nedēļas nogalē kalnos, mēģina paslēpties, bet, kā pareģots, kādā naktī viņi pēkšņi nomirst. Reičela Kellere, mirušā pusaudža tante, ir žurnāliste, kura nolēmusi šo lietu izpētīt. Viņa dodas uz pilsētu ar savu jaunāko dēlu Eidenu, kurš zīmē savādas un ļaunas vīzijas. Reičelai izdodas atrast pusaudžu mājiņu mežā un noskatīties video. Pēc tam viņa saņem to pašu zvanu un saprot, ka jāatklāj šī video noslēpums un vainīgais nedēļas laikā. Reičela vēršas pie sava bijušā vīra, videotehnoloģiju eksperta, kurš sākumā ir pārliecināts, ka tas viss ir joks, bet tad atklāj ko vairāk. «Aplis» ir japāņu režisora Hideo Nakata 1996. gada filmas adaptācija. Japāņu filma guva lielus panākumus Āzijā, un tai bija vairāki turpinājumi. Režisors Gors Verbinskis ir pirmo triju «Karību jūras pirātu» filmu režisors.

Uz augšu