Foto: Kaupers un «Pieci.lv» dīdžeji peldas Daugavā

Šodien ar mūziķa Renāra Kaupera un «Latvijas Radio 5 - Pieci.lv» dīdžeju Toma Grēviņa, Magnusa Eriņa un Alekša Vilciņa peldi rudenīgajā Daugavā tika iedzīvināts labdarības maratona «Dod Pieci» šāgada sauklis «Dzīvo šodien!». Šogad sabiedrība ar savu ziedojumu tiek aicināta atbalstīt onkoloģiskos pacientus, palīdzot biedrībai «Dzīvības koks» rīkot psihosociālās rehabilitācijas nometnes vēža skartajiem cilvēkiem. 

«Vēža skartie cilvēki ļoti spēcīgi apzinās katras dienas vērtību. Gaidot labdarības maratonu, kas šogad noritēs no 15.-21. decembrim, aicinām ikvienu apzināties to, cik svarīgi ir dzīvot šodien - izdarīt to, kas mūs iepriecina, izaicina vai liek saņemties, jau tagad, nevis atlikt uz rītdienu,» pirms peldes sacīja Toms Grēviņš.

Labdarības maratona laikā no 15.-21. decembrim trīs «Latvijas Radio 5 - Pieci.lv» dīdžeji - Toms Grēviņš, Magnuss Eriņš un Aleksis Vilciņš - jau tradicionāli vienu nedēļu dzīvos un strādās īpašā stikla studijā Stacijas laukumā pie Origo, Rīgā, atskaņojot klausītāju par ziedojumiem izvēlētās dziesmas. Jau trešo gadu dīdžejus stikla studijā uz labdarības maratona nedēļu ieslēgs mūziķis Renārs Kaupers, kurš atbalsta akciju no pašiem tās pirmsākumiem.

Sazvanīts raidījuma «Pieci Rīti» ēterā šorīt, Renārs Kaupers atsaucās dīdžeja Toma Grēviņa izaicinājumam doties nopeldēties, neskatoties uz to, ka ārā tobrīd lija. «Lai iet! Protams, ka esmu gatavs! Tas nekas, ka ūdens līst arī no gaisa,» atteica Kaupers un pēc raidījuma beigām satikās ar trim «Latvijas Radio 5 - Pieci.lv» Ķīpsalas pludmalē, kur visi kopā ļāvās īsai peldei. Toms Grēviņš atzina, ka pēdējo reizi peldējies augusta nogalē, savukārt Magnuss Eriņš un Aleksis Vilciņš peldējušies vien vasaras karstajās dienās.

Uz augšu