«Spiediens» skatuvi spridzinās dīvas

FOTO: Publicitātes foto

Ja kādam novembris liekas tumšs un drūms mēnesis, tad vajag atnākt uz radošās apvienības «Spiediens» šoviem 9. un 10.novembrī! Šie vakari noteikti būs izgaismoti, jo uz skatuves kopā ar aktieriem uzmirdzēs fantastiski talantīgas zvaigznes.

9. novembra šova īpašā viešņa būs dziedātāja un spilgta personība Samanta Tīna! 2011. gada Moldovas starptautiskā konkursa Golden voices uzvarētāja. 2012. gadā pārstāvējusi Latviju Baltkrievijas festivālā Slavjanskij bazar, kurā ieguva 1. vietu. Šogad Samanta pārstāvēja Latviju starptautiskā jauno izpildītāju konkursā «Jaunais vilnis 2016».

«Es ļoti priecājos, ka Latvijā kaut kas tāds ir! Es esmu bijusi Spiedienā gan kā pārsteigums aktieriem, gan kā skatītājs un zinu, ka šis projekts, ja to tā var nosaukt ir kvalitatīvs ar humoru un šovu. Atbildot uz jautājumu, vai mani nebiedē improvizācija un uzstāšanās? Nē, ar skatuvi jūs mani nenobiedēsiet! Ļoti gaidu, jo zinu, ka šis būs kvalitatīvs un izklaidējošs vakars!»tā par uzstāšanos izsakās pati Samanta Tīna.

Savukārt, 10. novembrī aktierus šarmēs dziedātāja Elza Rozentāle!

Viena no Latvijas spilgtākajām jaunajām dziedātājām. Māksliniece ar unikālu un Latvijas muzikālajai videi neraksturīgi spēcīgu vokālu. Elzu kā dārgumu iespējams skatītājs atklāja TV3 raidījumā Izklausies redzēts, kur spilgti parādīja savas spējas mainīt balsi, pielāgojot to dažādiem mūzikas žanriem. Ilggadēji piedalījusies režisora Viktora Runtuļa veidotajos cabaret koncertuzvedumos koncertzālē Palladium kopā ar tādiem māksliniekiem kā Ralfs Eilands, Aija Vītoliņa un Dons.

Elza Rozentāle par uzstāšanos atbild īsi: «Man bail, jo tur vajadzīga ātra reakcija, lai būtu sakarīgs man risinājums. Zinu uz ko parakstos, jo esmu bijusi Spiedienā.»

Šajā sezonā aktieri ne tikai improvizēs paši, bet dalīsies zināšanās un vadīs meistarklases citiem improvizēt gribētājiem! Šī būs lieliska un jau labu laiku izlolota iespēja visiem, kas grib apgūt improvizācijas tehnikas, atmest kaunu, uztrenēt drosmi un labi pavadīt laiku. Nodarbības būs paredzētas pilnīgi visiem, kas līdz šim nav improvizējuši, bet gribētu pamēģināt. Meistarklases sākas novembri un turpmāk katru trešdienu. Vairāk informācija www.spiediens.com.

Uz tikšanos koncertzālē GODVIL, Brīvības gatvē 214b, lai atkal kopā darītu to, kas dzīvē ir vissvarīgākais - smietos. Biļešu iegāde www.spiediens.com

Uz augšu
Back