Madonna Ņujorkā negaidīti sarīko koncertu Klintones atbalstam

FOTO: AP/Scanpix

Popmūzikas veterāne Madonna pirmdien vakarā Ņujorkā negaidīti sarīkoja bezmaksas koncertu, mudinot klausītājus «glābt šo valsti» un ASV prezidenta vēlēšanās balsot par demokrātu kandidāti Hilariju Klintoni.

Tērpusies adītā cepurē ar ASV karoga motīvu, viņa vairākiem simtiem cilvēku Vašingtona laukuma parkā nodziedāja piecas dziesmas, arī pašas slavenos hītus «Express Yourself» un Like A Prayer», kā arī Džona Lenona «Imagine».

«Balsojiet ar savu sirdi, balsojiet ar savu prātu, balsojiet ar savu garu, balsojiet ar savu dvēseli. Glābiet šo valsti, lūdzu,» mudināja māksliniece.

Dienu pirms ASV prezidenta vēlēšanām abi galvenie Baltā nama pretendenti - demokrāte Hilarija Klintone un republikānis Donalds Tramps - vēl steidza mītiņos uzrunāt iespējami daudz atbalstītāju svārstīgajos štatos, kas izšķirs vēsturiskā balsojuma likteni.

Pirms pašām vēlēšanām Klintone četru kandidātu konkurencē valsts mērogā pārsvaru pār Trampu palielinājusi līdz 3,4 procentpunktiem, liecina pētījuma «RealClearPolitics» vidējie aptauju rezultāti.

Uz augšu