Prinča Harija jaunā draudzene saņēmusi nāves draudus

FOTO: AFP/Scanpix

Amerikāņu aktrise Megana Mārkla (Meghan Markle) visplašāk pazīstama pateicoties lomai TV seriālā «Suits» (Ģēnija uzvalkā), kurā viņa atveido varoni vārdā Reičela Zeina (Rachel Zane). Kādā intervijā Mārkla atklājusi, ka esot saņēmusi pat nāves draudus.

Vienā no «Suits» epizodēm aktrise Megana Mārkla, kas seriālā atveido jurista palīdzi vārdā Reičela, piekrāpusi savu puisi, skūpstoties ar kādu citu. Aktrise intervijā, kas notika jūnijā, atklāja, ka pēc šīs epizodes seriālā viņa saņēmusi vairākus nāves draudus.

«Cilvēki gribēja mani nogalināt! Ne jau Reičelu... Mani!» viņa sacīja intervijā. «Tas bija ļoti nepatīkami. Par laimi Reičelas attiecības atkal nokārtojās un tas beidzās.»

Dienā, kad notika intervijā, Megana Mārkla bija pavadījusi dienu Londonā - prinča Harija sabiedrībā dzerot šampanieti un skatoties tenisu. Todien viņa atklāja, ka šobrīd ir brīva sieviete.

Atgādinām, ka pagājušajā nedēļā Lielbritānijas princis Harijs izplatīja paziņojumu, kurā apstiprināja attiecības ar amerikāņu aktrisi. Tāpat Harijs vēstīja, ka Mārkla ir saskārusies ar seksismu un rasistiskiem apvainojumiem par sevi. Daži no tiem ir bijuši ļoti personīgi, turklāt publicēti uz nacionālo laikrakstu pirmajām lapām. Arī Mārklas māte jau saskārusies ar grūtībām, kad viņa neesot varējusi iekļūt pati savās mājās, jo tur atradušies fotogrāfi.

Harijs uzsvēra, ka šī nav spēle, tā ir viņa un Meganas dzīve, kura šobrīd pakļauta riskam.

Uz augšu