Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Džonijs Deps turpina strīdēties ar bijušo sievu

FOTO: Reuters/Scanpix

Šī gada vasarā Holivudas zvaigžņu pāris Ambera Hērda (Amber Heard) un Džonijs Deps (Johnny Depp) it kā panāca vienošanos par laulības šķiršanu, kā rezultātā aktrisei vajadzēja saņemt gandrīz septiņus miljonus eiro. Britu izdevums «The Daily Mail» ziņo, ka Deps ir atteicies šo summu samaksāt.

Aktieris Džonijs Deps vairs negrasās bijušajai sievai pārskaitīt 6,8 miljonus ASV dolārus, jo Hērda sniegusi publiskas intervijas un komentārus par vardarbību ģimenē.

Šī gada vasarā Deps un Hērda bija vienojušies, ka aktrisei tiks pārskaitīti gandrīz septiņi miljoni dolāru, kurus viņa vēlāk ziedotu labdarībai.

Aktrise bija nolēmusi naudu sadalīt divās daļās, to ziedojot divām organizācijām - Losandželosas bērnu slimnīcai (Children's Hospital of Los Angeles), kurā viņa 10 gadus strādājusi kā brīvprātīgā, kā arī Amerikas Pilsonisko brīvību savienībai (American Civil Liberties Union).

Ambera Hērda videoklipā, kas sadusmojis Depu, stāsta, ka viņa ir ļoti pateicīga dažiem draugiem, kuriem viņa varēja uzticēties brīdī, kad tas visvairāk bijis nepieciešams. Tāpat aktrise vēsta, ka sievietēm nevajadzētu klusēt par vardarbību ģimenē, bet gan pastāvēt par sevi un censties kopīgi mainīt «sistēmu».

Jau ziņots, ka vasaras beigās Hērda aizpildīja tiesas dokumentus, atsaucot lietu par vardarbību un atsakoties no prasības, ar kuru Depam liegts viņai tuvoties. Abi vienojušies, ka Deps Hērdai maksās septiņus miljonus dolāru.

53 gadus vecais Deps iepazinās ar 30 gadus veco Hērdu, filmējoties 2011.gada filmā «The Rum Diary» («Ruma dienasgrāmata»), un abi apprecējās 2015.gada februārī.

Kopš Hērda Depu apsūdzēja par viņas sišanu un telefona iemešanu sejā, aktierim tika dots rīkojums ar sievu nesazināties un no viņas uzturēties ne mazāk kā 90 metru attālumā.

Redaktors iesaka