«Rīta Svītu» radio SWH nomaina rīta šovs «Tik Tik Tik»

FOTO: Publicitātes foto

2017. gada pirmās darba dienas rīts Radio SWH ēterā sācies ar divām radio klausītājiem labi zināmām balsīm – turpmāk no rītiem Jūs sveiks Kaspars Breidaks un Valdis Sils jaunajā rīta šovā «Tik Tik Tik», savukārt dienas laika pavēlnieks būs pieredzes bagātais un harizmātiskais Fredosaurus Rex, iepriekš zināms kā Fredis jeb Andris Freidenfelds.

Turpmāk oranžajā vilnī «Labrīt» Jums teiks un jaunai darba dienai iekustinās divi enerģijas un dzīvesprieka pilni kapteiņi – Kaspars Breidaks un Valdis Sils. TIK enerģisks, TIK pozitīvs un TIK ātrs – tāds būs jaunais rīta šovs «Tik Tik Tik».

Jaunais rīta tandēms jau ir sabiedrībā zināms un labi saspēlējies – gan uz improvizācijas teātra skatuves, gan Radio SWH raidījumā «Piektdienas bole», gan aizvietojot «Rīta Svītu» vasaras atpūtas laikā. Bet šoreiz puišiem prātā kas jauns, kas neredzēts, kas pilnībā ārpus rāmjiem – jaunas spēles, drosmīgi izaicinājumi un daudz lielāka klausītāju iesaiste lieliska šova tapšanā. «Tas būs īsts pozitīvo emociju kāpinātājs».

Savukārt dienas programmas vadības grožus pārņems un jaunu elpu tajā iedvesīs Radio SWH ētera Lielmeistars Andris Freidenfelds, kurš iejutīsies pavisam jaunā un harizmātiskā tēlā – Fredosaurus Rex. «Tā būs Dienasgrāmata. Reptiloīdi, kas pārsvarā uzturas paralēlā Visumā, pārvērta viņu par sev līdzīgu. Viņš mēģinās atcerēties savu pasauli, saprast to un iegaumēt.»

Turpmāk darba dienās no plkst. 12 līdz 15 būs Dienasgrāmata, kuru tikai Fredosaurus Rex pasaules uztveres spēks ir spējīgs iedzīvināt ēterā.

Radio ēterā darbu turpinās arī Evija Gulbe, kura klausītājiem iepriekš bija pazīstama kā Juta Jazz. Evija vadīs kādu īpašu nedēļas raidījumu, kā arī būs radio balss dažādos nestandarta projektos.

AS Radio SWH valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics notikušās pārmaiņas vērtē kā pamatotu un izsvērtu nākotnes perspektīvu. «Visiem zināmā Raiņa prātula par pārmaiņām kā pastāvēšanas un izaugsmes virzītājspēku ir sevi daudzkārt pierādījusi – radio nav izņēmums, pārmaiņas dod spēku jaunam daudzsološam cēlienam. Ja radio formāts un saturs ir akmenī cirsts, tas nozīmē, ka tas nedzīvo līdzi izmaiņām auditorijā, un tas nav pareizi. Mūsu galvenais vērtētājs ir radio klausītājs, tieši tādēļ bija svarīgi stiprināt gan dienas ētera laiku, gan dot jaunu elpu rīta programmai. Lēmums par izmaiņām ir pieņemts un balstīts uz auditorijas pētījumiem. Svarīgi ir tas, ka jaunās programmas būvētas no pārbaudītām kvalitātēm, no mūsu pašu ētera personībām.»

Uz augšu