T 25.11.2020.

Izauguši lieli! Pugačovas un Galkina bērni iet vecāku pēdās

FOTO: instagram.com/maxgalkinru/

Krievijas estrādes mākslinieku Allas Pugačovas un Maksima Galkina bērni šogad svinēs savu ceturto dzimšanas dienu. Dziedātāja sociālajā vietnē «Instagram» publicējusi uzjautrinošu video, atrādot dvīņu talantu.

Šķiet, ka Pugačovas un Galkina bērni gatavi doties vecāku pēdās un kļūt par skatuves māksliniekiem. Šonedēļ Alla sociālajā vietnē «Instagram» publicējusi jaukus videoklipus, kuros dvīņi Harijs un Elizabete atrāda savu dejotprasmi.

3 gadus vecie dvīņi video kustās mūzikas ritmā un lēkā pie krievu mūzikas. Protams, arī estrādes mākslinieku fani par bērnu dejotprasmi ir sajūsmā, rakstot, ka dvīņi ir burvīgi. Daži komentāros raksta, ka Pugačovas un Galkina meita dienās būs gluži kā amerikāņu dziedātāja Kristīna Agilera.

Noskaties video!

 

Лиза жжет

A video posted by ALLA PUGACHEVA (@alla_orfey) on

 

ГарриГарри

A video posted by ALLA PUGACHEVA (@alla_orfey) on

Alla arī agrāk sociālajā vietnē publicējusi jaukus videoklipus ar bērniem. Harijs mācās spēlēt klavieres, bet Elizabete spēlē tenisu.

 

Супер удар!!!

A video posted by ALLA PUGACHEVA (@alla_orfey) on

 

В роли пианиста

A video posted by ALLA PUGACHEVA (@alla_orfey) on

Atgādinām, ka Pugačova un viņas vīrs Maksims Galkins par dvīņu vecākiem kļuva 2013.gada septembrī, kad mazuļi pasaulē nāca ar surogātmātes palīdzību.

Pugačovai no iepriekšējām attiecībām ir 1971.gadā pasaulē nākusī meita, dziedātāja Kristīna Orbakaite.

Redaktors iesaka