Foto: Ketrīna Heigla iepazīstina pasauli ar jaundzimušo

FOTO: Reuters/Scanpix

Amerikāņu aktrise Ketrīna Heigla pirms mēneša laida pasaulē savu trešo bērniņu. Šobrīd aktrise iepazīstina savu jaundzimušo ar pasauli un saviem faniem.

Ketrīna Heigla kopā ar jaundzimušo bērniņu šobrīd redzama uz amerikāņu izdevuma «People» vāka. Aktrise intervijā izdevumam atklāj, ka trešais bērns viņai un vīram, mūziķim Džošam Kellijam bijis pārsteigums. 

Ketrīna un Džošs jau ir vecāki divām meitiņām, kuras pāris adoptēja 2009. un 2012.gadā

«Es zināju, ka vēlos paplašināt savu ģimeni. Es zināju, ka vēlos vairāk bērnu,» sacīja Heigla, piebilstot, ka viņai tomēr nebija ne jausmas, kad un kā tas varētu notikt.

Heigla apzinās, ka meitiņas kādā brīdī sāks uzdot jautājumus par atšķirībām viņu ģimenē, tomēr līdz tam viņi vēl nonākšot.

Ar jaundzimušā dēla Džošua Bišopa attēliem Ketrīna dalījusies arī sociālajā vietnē «Instagram».

 

@joshbkelley and I are beyond thrilled to finally share the arrival of our little man Joshua Bishop Kelley Jr born December 20th, weighing in at 7 pounds 15 ounces. We are all happy, healthy and beyond grateful! For more pics and the exclusive story check out @people magazine (out Friday) who I must profusely thank for helping us to announce our happy news in a beautiful, honest and loving way! I also want to give a big hearty loving shoutout to my bestie @cheyenneellis for the gorgeous photos including this one! And one more GIANT thank you to all of you for your wonderful words of support, love and all those beautiful well wishes! As always I am incredibly grateful to have such wonderful fans! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A photo posted by Katherine Heigl (@katherineheigl) on

Uz augšu