Šūmahera paziņa atklāj, kādas rakstura iezīmes piemitušas leģendārajam braucējam

FOTO: AP/Scanpix

Starptautiskās Automobiļu federācijas prezidents Žans Tods konferencē pastāstījis par savu sadarbību ar Mihaelu Šūmaheru, kurš vēl joprojām cīnās par savu dzīvību, vēsta «isport.ua». 

FOTO: AP/Scanpix

«Mihaels vienmēr profesionāli piegāja darbam, un tas nav sīkums. Viņa uzmanība pret visām detaļām bija neticama, un tajā mēs esam līdzīgi, jo neesam domājuši, ka viss notiek pats no sevis. Mihaels nekad nebija pārliecināts, ka uzvarēs sacīksti. Atceros, ka vienā no sezonas beigām, kad viņš priekšlaicīgi kļuva par pasaules čempionu, Šūmahers man teica, ka grib katrā sacīkstē sevi pārbaudīt, vai viņš vēl joprojām ir gatavs cīnīties par uzvaru,» stāstīja Tods.

Tods atklāja, ka Šūmaheram atsevišķās stresa situācijās parādījās arī neticība saviem spēkiem, taču neraugoties uz to, viņš vienmēr darīja visu līdz galam. «Reizēm no malas varēja likties, ka viņš ir augstprātīgs, taču tā nav. Viņš bija pat nedaudz kautrīgs. Mihaels ir brīnišķīgs cilvēks, īsts cīnītājs, kurš turpina savu cīņu arī tagad,» teica Tods.

Iepriekš vēstīts, ka 2013.gada 29.decembrī leģendārais F1 pilots slēpošanas laikā guva ļoti smagu traumu, no kuras atlabst vēl šodien.

Uz augšu