Linda Leen par vīrieša nozīmi: Es vienmēr esmu gribējusi justies maziņa

FOTO: Kaspars Meinerts

Martā tiek atzīmēta Sieviešu diena un, veidojot sievišķīgumam veltītu numuru, žurnāls «Ieva» uz sarunu aicinājis dziedātāju Lindu Leen. Liela daļa sarunas veltīta sieviešu un vīriešu attiecību tēmai. Linda Leen atklājusi - kāda ir vīrieša loma un kādam jābūt vīrietim, kura dēļ spētu iekņudēties mūziķes sirds.

Lindasprāt, tā īsti vīrietis bez sievietes, un otrādi, neesot pilnvērtīgs. Sieviete spējot uzplaukt sievišķībā tad, kad viņa varot būt vīrietim azotē tiešā un pārnestā nozīmē, pasargāta, ar savu maigumu, siltumu un mīlestību iedvesmojoša, un vīrietis savukārt esot kā klints, aiz kuras stāvēt.

Protams, ka Lindai, kura ir «pati sev saimniece», ir materiāli nodrošināta un pati pieņem lēmumus par savu uzņēmējdarbību, esot grūti atlaist grožus. Tomēr šobrīd viņa jūtot, ka gribētu ieņemt daudz sievišķīgāku dzīves pozīciju. «Bet, kā man teica viena garīgā skolotāja: «Tu esi tāds liels kuģis, liels laineris. Tev jāsaprot, ka bremzēšanas ceļš būs ļoti garš.» Kāds laiks paies. Negribu atteikties no tā, kas man svarīgs, bet veidu, kā to darīt, gribu vērst daudz sievišķīgāku,» «Ievai» atklāj Leen.

Lai spētu iekņudēties mūziķes sirds, Lindai Leen esot svarīgs vīrieša lielums. Tas esot svarīgs visādā ziņā, bet visvairāk - prāta lielums. Kā arī emocionālā, mentālā spēka, un arī fiziskā spēka lielums. Mērķu lielums.

«Lai var skatīties un dievināt, un lepoties ar cilvēku, kas tev blakus. Man šķiet, sievietei svarīgi lepoties ar savu vīrieti. Tas ļauj justies... Es vienmēr esmu gribējusi justies maziņa. Pelīte. Mamma mani bērnībā sauca par pelīti. Gribas justies kā graciozai porcelāna figūriņai - trauslai, mazai, smaidīgai, dzirkstošai, mirdzošai no iekšpuses un ārpuses,» vīrieti, kurš spētu iekarot simpātijas, raksturo Linda.

Visu interviju lasiet žurnāla «Ieva» marta numurā.

 

Foto: @aigaredmane žurnālam IEVA

A post shared by LINDA LEEN (@linda_leen_) on

Uz augšu